Mobilny może więcej!

StartowaStonowane biuro, ekspres do kawy, wygodny fotel i stojące w centralnym punkcie urządzenie podpięte do Wi-Fi. Tak zazwyczaj wyobrażamy sobie środowisko egzystencji drukarki. Nie zawsze jest jednak różowo! Dlatego #Rudy ma coś specjalnego dla tych, którzy potrzebują maszyny do pracy w naprawdę ciężkich warunkach.


Świat pędzi naprzód niczym mustangi po prerii, a my dalej kochamy papier. Większość z nas uznaje faktury, oferty i polisy wyłącznie na białych kartkach formatu A4. Trudno się temu dziwić. W końcu ludzie na długo przed początkiem naszej ery notowali wszystko, co ważne na papirusowych zwojach. Chociaż technika poszła trochę do przodu, wciąż cenimy sobie namacalność treści. Po prostu lubimy czuć pod palcami gramaturę papieru. Ot, taki pierwotny instynkt. Co jednak zrobić, gdy zawód nie pozwala nam na beztroskie drukowanie na ustawionej w sercu biura drukarce? Przedstawiciele handlowi, agenci ubezpieczeniowi, podróżujący freelancerzy i zapewne jeszcze kilka innych grup zawodowych każdego dnia swojej pracy zmaga się z tym problemem. #DrTusz ma jednak receptę i na tę bolączkę.

Kompaktowy tytan pracy.

Sprzęt przeznaczony do druku generalnie nie przepada za trudnymi warunkami. Chyba, że mówimy o mobilnej drukarce atramentowej z palety HP. Officejet 100 L411A została zaprojektowana z myślą o wygodniej i wydajnej pracy w ekstremalnych warunkach. #Rudy to sprawdził, więc wiemy, co mówimy. Sprzęt ten korzysta z własnego akumulatora – a co za tym idzie – zewnętrzne źródło zasilania jest potrzebne jedynie do uzupełnienia poziomu energii. L411A po pełnym naładowaniu może zapełnić tuszem blisko 500 stron. Odporna na wstrząsy obudowa, kompaktowe rozmiary i waga 2,5 kg to tylko kilka z powodów, dla których warto skupić swoją uwagę na tym właśnie modelu. Śmiało zmieścimy go w większej torbie od laptopa lub plecaku. Jakby tych zalet było mało, dzieło Williama Hewletta i Dave’a Packarda może pracować bezprzewodowo. Wszystko za sprawą wybudowanego interfejsu Bluetooth. Drukowanie poprzez notebooka czy smartfona to żaden problem. Rodowód z Doliny Krzemowej zobowiązuje, dlatego drukarka HP cieszy fajnym designem, a także jakością wydruku w czerni i kolorze. Do pracy w terenie jest jak znalazł!

Pracuj tam, gdzie masz ochotę.

Rudy w szczerym polu, pracując tam gdzie ma ochotę

Officejet 100 L411A Hewlett-Packard to dobra propozycja dla osób mobilnych. Jeśli twoim biurem jest miejsce, w którym akurat przebywasz, w podróży spędzasz więcej czasu niż we własnym łóżku, a przy tym potrzebujesz drukarki, to weź pod uwagę opinię Rudego. W końcu ma doktorat z dziedziny tuszów, tonerów i drukarek wszelakich.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze