O nas - Blog firmowy DrTusz

O nas

Hej! Nazywam się DrTusz i witam Cię na moim blogu, gdzie regularnie publikuję artykuły o wszystkim, co związane z drukarkami. Wraz z moją drużyną zajmujemy się dostarczaniem tuszów, tonerów, sprawdzonych drukarek, a także pieczątek błyskowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno oryginalne tusze i tonery, jak również najwyższej klasy zamienniki wkładów do drukarek. Pamiętaj, że w moim sklepie darmowa dostawa obowiązuje zawsze i na wszystko! Bez wyjątku!

poznaj nas - pracownicy DrTusza

Jesteśmy obecni w drukarkowym świecie od 2004 roku – a co za tym idzie – mamy bogate doświadczenie w kwestii eksploatacji drukarek. Wieloletnie prowadzenie sklepu stacjonarnego oraz sprzedaż naszych produktów przez sklep internetowy zaowocowało zdobyciem szerokiej wiedzy.

Dotychczas zrealizowaliśmy niemal pół miliona zamówień. Najlepiej świadczą o nas opinie naszych Klientów – 99% z nich nas poleca.

Nie zamykamy się na innych – wręcz przeciwnie. Chętnie dzielimy się wiedzą z innymi użytkownikami drukarek. W tym celu uruchomiliśmy m.in. blog, który w tym momencie czytasz.

Jeśli blogowe treści nie zaspakajają Twojej ciekawości, skontaktuj się ze mną poprzez moje kanały w mediach społecznościowych. Znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Chcesz skontaktować się ze mną w inny sposób? Wyślij maila na blog@drtusz.pl. Czekam na Twoją wiadomość.