Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię! DrTusz Ci pomoże (wideo)

Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię!

Wydrukuj zaproszenia na I Komunię! Ostatnio doradzaliśmy, które drukarki warto wziąć pod uwagę, poszukując komunijnego prezentu. Teraz wspólnie z Rudym przygotowaliśmy pewną „pomoc naukową” dla organizatorów przyjęcia towarzyszącego  tej niezwykle ważnej uroczystości – kompleksową instrukcję wydrukowania zaproszeń. Krok po kroku tłumaczymy, jak wydrukować zaproszenia na komunię. Poza poradnikiem przygotowaliśmy również kilka gotowych szablonów. 

Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię!

To Ty wyznaczasz granicę swojej drukarki. Nawet najprostszą atramentówką możesz zdziałać cuda. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. 😉 Zamiast biegać w poszukiwaniu zaproszeń, skorzystaj z porady drużyny DrTusza. Wiemy, jak zrobić zaproszenia komunijne szybko i samodzielnie.

W dodatku mamy dla Was niespodziankę – dokładną instrukcję. Dowiesz się z niej, co należy zrobić. Wyjaśniamy wszystko. Krok po kroczku. Bardzo dokładnie. Aby ułatwić cały proces drukowania, przygotowałem poradnik w postaci filmowego tutorialu. Często pytacie mnie o drukarkowe porady. Szczególnie w okolicach kwietnia otrzymuję pytania: Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię?

W związku z tym postanowiłem działać! W końcu drukarkowe sprawy to nie tylko tusze i tonery czy drukarki. To również sposoby wykorzystania ich coraz lepszych możliwości. Już nie musisz polegać na drukarniach czy sklepach internetowych.
W domowym zaciszu możesz przygotować wszystko samodzielnie!

Sprawdź wideo na naszym kanale w serwisie YouTube. Dokładnie przedstawiliśmy w nim wszystkie kroki. Aby jeszcze bardziej ułatwić zapraszanie gości w tym gorącym okresie, przygotowaliśmy również gotowe szablony zaproszeń. Znajdziesz je pod filmem. 🙂

Poniżej dostępne są miniatury zewnętrznych (rewersy), jak też wewnętrznych (awersy) stron zaproszeń komunijnych (rewersy). Wystarczy, że przygotujesz je zgodnie z instrukcją przedstawioną przez Ewelinę w filmie instruktażowym. Na sam koniec pozostanie jedynie wpisanie danych gości, no i oczywiście wręczenie im zaproszeń.

Mamy szablony zaproszeń

Aby je pobrać w wysokiej rozdzielczości, musisz kliknąć w miniaturę fotografii. Otrzymasz wówczas gotowy do druku szablon zaproszenia komunijnego w formacie PDF.
Potrzebujesz tuszu do drukarki? Zapraszam na DrTusz.pl.

Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię! drukowanie zaproszeń
Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię! drukowanie zaproszeń komunijnych
Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię! I komunia
zaproszenia komunijneI komunia
zaproszenia do wydrukowaniawydrukuj zaproszenia
zaproszenia do drukuJak wydrukować zaproszenia na I Komunię
Jak wydrukować zaproszenia na I Komuniędrukowanie zaproszen
szablony zaproszenzaproszenia drukowanie
wydrukowane zaproszeniaJak wydrukować zaproszenia na I Komunię
Jak wydrukować zaproszenia na I Komunięzaproszenia I komunia
własne zaproszeniaJak wydrukować zaproszenia na I Komunię!
Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię! drukowanie zaproszen
drukarki do zaproszenJak wydrukować zaproszenia na I Komunię!
Jak wydrukować zaproszenia na I Komunię! drukarki, tusze, tonery

​Dowiedz się również, jak wydrukować etykietę Vinted.

5 2 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze