Dzieje się

Gra Biegowa DrTusza – świętujmy razem!

Początek wakacji to dla mnie zawsze czas radosnego świętowania moich urodzin, dlatego nie mogę sobie odmówić przygotowania dla Was z tej okazji niespodzianki. Nie ukrywam – ogromną przyjemność sprawia mi obmyślanie, planowanie i wdrażanie pomysłów mojej kolorowej drużyny. Nie inaczej jest tym razem 😉

Gra Biegowa DrTusza – akcja rekreacja

W tym roku z okazji moich urodzin, tradycyjnie wybraliśmy się do Schroniska dla zwierząt w Sokółce, o czym jeszcze wspomnę, a także przygotowaliśmy wydarzenie, którego wcześniej u nas nie było, a które białostoccy biegacze znają i wypatrują z utęsknieniem.

Gra Biegowa DrTusza, to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią rekreacyjnie pobiegać na świeżym powietrzu, a przy okazji świetnie się bawić w towarzystwie przyjaciół. Jako, że jest to gra, nie może zabraknąć zadań i ducha rywalizacji.

A to wszystko już 15 lipca 2021 roku pod Teatrem Lalek o godzinie 19:00!

Krótko o Grze Biegowej

Pamiętacie podchody? Albo gry miejskie? Dostawało się mapę z zaznaczonymi punktami, do których należało dotrzeć w jak najkrótszym czasie, a na miejscu wykonać konkretne zadanie. Wygrywały osoby, które dotarły do mety najszybciej i z największą ilością punktów.

Gra Biegowa DrTusza to lekka wariacja tej znanej i lubianej formy zabawy. Po pierwsze – zawodnicy pokonują trasę biegiem, po drugie – biegają w dwuosobowych drużynach, po trzecie – trasę ustalają sami na podstawie otrzymanych na starcie wskazówek. 

Dlaczego akurat bieganie? Kto mnie zna, ten wie, że jestem wielkim amatorem tego sportu – moja drużyna regularnie reprezentuje mnie w biegach ulicznych i na różnych wydarzeniach sportowych. Współpracuję także ze Stowarzyszeniem Klub Biegowy BiegoStok, z którym i tym razem działam w jednym teamie.

Gra Biegowa DrTusza – kto może wziąć udział?

Udział w zabawie może wziąć każdy, kto ukończył 16 r.ż. i czuje się na siłach, by pokonać biegiem trasę 7-10 km w czasie nie dłuższym niż 90 minut (spokojnie, to naprawdę duuuuuużo czasu!). Jeśli masz 16 lat, warunkiem Twojego uczestnictwa jest zgoda rodzica/opiekuna oraz bieg w parze z osobą pełnoletnią.

Jakie nagrody przewiduje?

To gra urodzinowa, więc pamiątkę udziału dostanie każdy, nie tylko zwycięzcy (chociaż tych wyróżnimy w szczególny sposób!). Wypatrujcie na mecie także słodkiej niespodzianki, ale póki co – cicho sza!

Gra biegowa – jakie zadania przygotowałem?

To tajemnica, a cała zabawa polega na tym, by za pomocą wskazówek odnaleźć punkt kontrolny i sprawnie sprostać wyzwaniu, które dla Was wymyśliliśmy. Obiecuję, że będzie nad czym główkować 🙂

Jak się zapisać?

Swoją drużynę możesz zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy, który pobierzesz >TUTAJ<.

Uzupełnij wymagane dane i koniecznie dołącz do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami, które tam zamieszczam 🙂

Regulamin Gry Biegowej DrTusza znajdziecie natomiast >TUTAJ<.

Gotowi, do biegu… Do zobaczenia!

Mam nadzieje, że tłumnie przybędziecie świętować moje urodziny i w najlepszej atmosferze ukończycie grę. Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa!

Ostatnie wpisy

Najlepsze drukarki atramentowe. 4 propozycje od DrTusza

Najlepsze drukarki atramentowe to takie, które zapewniają tanie drukowanie kolorowych plików. Przejrzałem aktualne oferty, porównałem…

7 dni temu

Domowa drukarka fotograficzna – czy warto?

Domowa drukarka fotograficzna zawsze się przyda. Warto ją kupić właśnie teraz, aby cyfrowe fotki z…

1 tydzień temu

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego za nami!

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego już za nami! O tym, że ze sportem i…

1 tydzień temu

Jak działa drukarka UV?

Na moim blogu opisywałem już różne prototypy i rodzaje drukarek. Nigdy nie pochyliłem się jednak…

3 tygodnie temu

Drukarki na home office. 3 propozycje DrTusza

W czasach smartfonów, notebooków, laptopów, mini-PC praca zdalna jest o wiele prostsza. Niezbędne narzędzia można…

3 tygodnie temu

Reklamacje i zwroty w DrTuszu

Reklamacje i zwroty w DrTuszu traktujemy priorytetowo! Chyba każdy, kto chociaż raz zamawiał coś przez…

3 tygodnie temu

This website uses cookies.