Gra Biegowa DrTusza - świętujmy razem! - Blog firmowy DrTusz

Gra Biegowa DrTusza – świętujmy razem!

Gra Biegowa

Początek wakacji to dla mnie zawsze czas radosnego świętowania moich urodzin, dlatego nie mogę sobie odmówić przygotowania dla Was z tej okazji niespodzianki. Nie ukrywam – ogromną przyjemność sprawia mi obmyślanie, planowanie i wdrażanie pomysłów mojej kolorowej drużyny. Nie inaczej jest tym razem 😉

Gra Biegowa DrTusza – akcja rekreacja

W tym roku z okazji moich urodzin, tradycyjnie wybraliśmy się do Schroniska dla zwierząt w Sokółce, o czym jeszcze wspomnę, a także przygotowaliśmy wydarzenie, którego wcześniej u nas nie było, a które białostoccy biegacze znają i wypatrują z utęsknieniem.

Gra Biegowa DrTusza, to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią rekreacyjnie pobiegać na świeżym powietrzu, a przy okazji świetnie się bawić w towarzystwie przyjaciół. Jako, że jest to gra, nie może zabraknąć zadań i ducha rywalizacji.

A to wszystko już 15 lipca 2021 roku pod Teatrem Lalek o godzinie 19:00!

Krótko o Grze Biegowej

Pamiętacie podchody? Albo gry miejskie? Dostawało się mapę z zaznaczonymi punktami, do których należało dotrzeć w jak najkrótszym czasie, a na miejscu wykonać konkretne zadanie. Wygrywały osoby, które dotarły do mety najszybciej i z największą ilością punktów.

Gra Biegowa DrTusza to lekka wariacja tej znanej i lubianej formy zabawy. Po pierwsze – zawodnicy pokonują trasę biegiem, po drugie – biegają w dwuosobowych drużynach, po trzecie – trasę ustalają sami na podstawie otrzymanych na starcie wskazówek. 

Dlaczego akurat bieganie? Kto mnie zna, ten wie, że jestem wielkim amatorem tego sportu – moja drużyna regularnie reprezentuje mnie w biegach ulicznych i na różnych wydarzeniach sportowych. Współpracuję także ze Stowarzyszeniem Klub Biegowy BiegoStok, z którym i tym razem działam w jednym teamie.

Gra Biegowa DrTusza – kto może wziąć udział?

Udział w zabawie może wziąć każdy, kto ukończył 16 r.ż. i czuje się na siłach, by pokonać biegiem trasę 7-10 km w czasie nie dłuższym niż 90 minut (spokojnie, to naprawdę duuuuuużo czasu!). Jeśli masz 16 lat, warunkiem Twojego uczestnictwa jest zgoda rodzica/opiekuna oraz bieg w parze z osobą pełnoletnią.

Jakie nagrody przewiduje?

To gra urodzinowa, więc pamiątkę udziału dostanie każdy, nie tylko zwycięzcy (chociaż tych wyróżnimy w szczególny sposób!). Wypatrujcie na mecie także słodkiej niespodzianki, ale póki co – cicho sza!

Gra biegowa – jakie zadania przygotowałem?

To tajemnica, a cała zabawa polega na tym, by za pomocą wskazówek odnaleźć punkt kontrolny i sprawnie sprostać wyzwaniu, które dla Was wymyśliliśmy. Obiecuję, że będzie nad czym główkować 🙂

Jak się zapisać?

Swoją drużynę możesz zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy, który pobierzesz >TUTAJ<.

Gra Biegowa

Uzupełnij wymagane dane i koniecznie dołącz do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami, które tam zamieszczam 🙂

Regulamin Gry Biegowej DrTusza znajdziecie natomiast >TUTAJ<.

Gotowi, do biegu… Do zobaczenia!

Mam nadzieje, że tłumnie przybędziecie świętować moje urodziny i w najlepszej atmosferze ukończycie grę. Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze