Charytatywny Turniej DrTusza już w niedzielę- Blog firmowy DrTusz

Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza już w najbliższą niedzielę!

Już za chwilę, bo w najbliższą niedzielę 28 maja na boisku przy ul. Broniewskiego 14 odbędzie się IV już edycja Charytatywnego Turnieju o Puchar DrTusza. Jak zwykle czekają nas emocjonujące rozgrywki na boisku i piknik rodzinny. Co tym razem przygotowaliśmy? Spieszę z informacjami! 

IV Turniej Charytatywny DrTusza

Sport to zdrowie… i pomaganie

Bieganie, jazda na rowerze, gra w piłkę – sport jest wpisane w życie codzienne DrTusza. Podobnie pomaganie. Dlatego łącząc przyjemne z pożytecznym, stworzyliśmy Charytatywny Turniej Piłkarski, do którego wraz z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem APN Hattrick, zapraszamy lokalne firmy, by wspólnie spotkać się na boisku w szczytnym celu.

Tym razem całość wpisowego na Turniej przeznaczymy na remont pokoju dziennego w Domu Powrotu, prowadzonym przez Fundację Dialog. Placówka ta to całodobowy ośrodek opieki dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą przebywać w domu rodzinnym. Salon jest sercem tego miejsca, dlatego chcemy, by był kolorowy i jak najlepiej służył małym mieszkańcom.

Charytatywny turniej DrTusza – kto weźmie udział?

Swoją cegiełkę w tym roku dołożyli:

  • drużyna gospodarzy,
  • AC S.A.,
  • Hampton by Hilton Białystok,
  • Galon Oleje,
  • Grupa Budowlana Ościłowscy,
  • AEXOL x 2N IT,
  • Fire and Gas
  • Przyjaciele Fundacji Dialog, czyli przedstawiciele różnych organizacji, którzy połączyli siły by wspólnie spotkać się na boisku.

Start rozgrywek zaplanowany jest na godzinę 9:00 i w imieniu zawodników zapraszamy wszystkich do kibicowania od pierwszych emocjonujących minut.

Atrakcje dla dzieci i nie tylko

Z myślą o kibicach właśnie po brzegi wypełniliśmy ten dzień atrakcjami. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale w szczególności zapraszamy rodziny z dziećmi. To dla nich zaplanowaliśmy liczne konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe, by mogli poczuć się jak zawodowi piłkarze, dmuchańce, loterie z fantami a nawet malowanie twarzy! Starszych kibiców zapraszamy na przepyszną lemoniadę, foodtrucki i po prawdziwe emocje na boisku.

Tego dnia wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego warto nas odwiedzić. Ja też tam będę, chętnie się z Wami spotkam i przybiję piątkę! Zapraszam!

A jeśli jeszcze Was nie przekonałem, koniecznie zobaczcie, jak bawiliśmy się rok temu:

Widzimy się w niedzielę!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze