V Turniej Charytatywny o Puchar DrTusza za nami!

V Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza za nami. To była piękna niedziela!

W ubiegłą niedzielę biznes, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz lokalna społeczność już po raz piąty spotkali się podczas corocznego turnieju charytatywnego. 19 maja boisko w Klepaczach stało się wyjątkowym miejscem, gdzie wszyscy zagraliśmy do jednej bramki. To był naprawdę dobry dzień, czas na podsumowanie!

puchar i piłka

Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza – wspólnie do jednej bramki

Organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem APN Hattrick Białystok Turniej o Puchar DrTusza to wydarzenie, podczas którego do wspólnej gry w piłkę zapraszane są firmy z naszego białostockiego podwórka. Te z kolei w ramach uczestnictwa w rozgrywkach przekazują darowiznę na cel charytatywny. W tym roku drugi raz z rzędu wsparcie powędrowało do domu Powrotu – Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej prowadzonej przez Fundację Dialog. Pieniądze zostaną przeznaczone na renowacje ogrodu, który ma się stać prawdziwą oazą relaksu dla wychowanków placówki.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało aż 10 firm, z czego aż 7 gościliśmy po raz pierwszy. Ogromnie dziękujemy: Ościłowscy, Rosti, Fundacji Viking Story, AC S.A, Globart Print, Electrum, Elem, Promostal oraz Plum – wasz trud na boisku jest nieoceniony, zwłaszcza że wszyscy graliście dla wyższego celu, a nie prestiżowych nagród.

Pierwszy gwizdek o 10 zasygnalizował początek rozgrywek grupowych, które po zaciętej grze przeszły do fazy pucharowej. Ostatecznie po trofeum drugi rok z rzędu sięgnęła firma Ościłowscy, drugie miejsce zajęliśmy my – gospodarze, natomiast trzecie przypadło debiutującej w naszym turnieju firmie Rosti. Najlepszym bramkarzem został Patryk Baranowski, miano MVP otrzymał Łukasz Skrzypek. a statuetka króla strzelców trafiła do Piotra Sokólskiego.

uczestnicy turnieju


Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza – nie zabrakło atrakcji

Same rozgrywki, to jedna, bardzo istotna część Turnieju. Drugą, równie ważną, pozostaje niezmiennie spotkanie i dobrze spędzony czas. W tym roku nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych kibiców, którzy licznie przybyli ze swoimi rodzinami do Klepacz. Oprócz strefy DrTusza, na której zapewniliśmy liczne gry i zabawy, malowanie twarzy, koło fortuny z gadżetami, dzieciaki mogły również skorzystać z dmuchańców a także spróbować swoich sił podczas biegu zorganizowanego przez APN Hattrick.
O to, by nikt nie wyszedł z imprezy głodny zadbał Grzesiek, który razem ze swoimi pomocnikami, od początku do końca wydarzenia stał przy grillu i wrzucał na ruszt pyszne rzeczy. Za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki na Dom Powrotu można było można naprawdę dobrze zjeść!  Sytuacja win-win, koniecznie do powtórzenia w przyszłym roku!

grillowanie

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim partnerom wydarzenia – fizjoterapeutkom z Fizjo-Mental, które zapobiegły zapewne wielu kontuzjom dzięki fachowym masażom sportowym, niezastąpionej grupie Medival za szybkie udzielanie pomocy medycznej, sędziom za utrzymanie przebiegu rozgrywek w regulaminowych ryzach oraz sponsorom – firmie Sopel za ochłodę i kuchni Vikinga za pożywne shake przekazane każdemu zawodnikowi.  

Chcecie na własne oczy zobaczyć, jak było? Koniecznie zerknijcie na nasze relacje: galeria zdjęć oraz relacja video.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze