Turniej o Puchar DrTusza tusz, tusz - Blog firmowy DrTusz

Turniej o Puchar DrTusza tusz, tusz

Turniej o Puchar DrTusza zbliża się wielkimi krokami. Już 5 czerwca na boisku przy ulicy Jaworowej 8 w Białymstoku 8 drużyn zawalczy o pierwsze miejsce w tabeli. Cel jest szczytny, bo cały dochód z turnieju zostanie przeznaczony na na stypendia piłkarskie dla dzieci z Ukrainy. Same rozgrywki to jednak niejedyne atrakcje. Chcesz dowiedzieć się, com przygotowaliśmy? Czytaj dalej!

grafika III turniej charytatywny o puchar DrTusza

Turniej o Puchar DrTusza – part III

Jeśli choć trochę znasz ekipę DrTusza, wiesz z pewnością, że jesteśmy całkiem energiczną paczką! Staramy się promować zdrowy i aktywny tryb życia, a jeśli przy okazji można zdziałać coś dobrego – EKSTRA! Już za chwilę odbędzie trzecia edycja organizowanego przez nas Turnieju o Puchar DrTusza!

Tak bawiliśmy się w ubiegłym roku!

III Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza – dla kogo?

Można powiedzieć, że turniej jest organizowany dla zawodników, aby mogli w przyjaznej atmosferze aktywnie rywalizować! A tak naprawdę? Wszyscy, którzy tego dnia postawią nogę na boisku – będą tam dla Stowarzyszenia Hattrick, a dokładniej stypendia piłkarskie, które będą przeznaczone dla dzieci z Ukrainy. 

Turniej o puchar DrTusza najmłodsi grają
Tak najmłodsi bawili się podczas poprzedniej edycji turnieju.

Jak już wyżej wspomniałem – promujemy aktywny i zdrowy tryb życia, a tym razem chcemy, aby każdy miał szansę posmakować pasji jaką jest piłka nożna!

Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach wpłacają wpisowe w wysokości 1250 zł, po całym turnieju suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Hattrick, pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci w rozwoju swojej sportowej pasji!

Turniej o Puchar DrTusza – kto jest w to zamieszany?

Zanim przedstawię konkurujące drużyny, chciałbym podziękować naszym partnerom! 

Wobec tego dziękujemy ekipie ze Świata Supli, która w tym roku zadba o odpowiedni poziom energii naszych zawodników, zapewniając smaczne i energetyczne przekąski! 

Kolejny raz będzie z nami również Grupa Ratownicza Medival – Białystok, która zadba o bezpieczeństwo uczestników w razie – ODPUKAĆ! – jakiegoś drobnego wypadku na murawie. 

Na boisku razem z nami ponownie pojawi się również Podlaski Związek Piłki Nożnej.

Dziękujemy!

Charytatywny Turniej o Puchar DrTusza – kto gra z nami?

W naszym turnieju bierze udział aż 8 drużyn. Śledzimy ich poczynania, wiemy, że nie będzie łatwo! Każda z drużyn będzie wytrwale walczyć o to, by stanąć na podium. Mamy jednak nadzieję, że wszystkie poniższe drużyny będą się przede wszystkim dobrze bawić!

Podziękowania należą się dla:

  • BIAZET 
  • Galon
  • Fire and Gas
  • Mojsa Ościłowscy
  • Pronar
  • Multicco Group
  • Koma

…oraz oczywiście zawodnikom z mojej drużyny, która jako ósma weźmie udział w zawodach! Dzięki chłopaki!

Dodatkowe atrakcje na Turnieju o Puchar DrTusza!

Nie zostawiamy Was oczywiście samym sobie. Wokół boisk będzie się również sporo działo. Atrakcje i animacje dla dzieci, zabawy i konkursy z nagrodami oraz foodtruck! 

Wszystkie potrzebne informacje możesz znaleźć na Facebooku >TUTAJ<

To co, widzimy się 5 czerwca, na boisku przy ul. Jaworowej 8? Liczymy na Wasz doping!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze