Pierwszy Turniej o Puchar Rudego tusz, tusz…

Turniej o Puchar Rudego

Nasza drużyna sport ma we krwi. Biegamy indywidualnie, w grupkach i w sztafecie, do pracy i po pracy jeździmy rowerem, grywamy też w piłkę błotną, a męska część naszego teamu regularnie spotyka się na boisku, by wspólnie przygotowywać się do rozgrywek Białostockiej Ligi Sportu. Wspieramy inicjatywy sportowe i sami chętnie w nich uczestniczymy. Niewiele więc było trzeba, by wszystko to połączyć i zdecydować, że organizujemy turniej piłkarski i w szczytnym celu spotkamy się z innymi białostockimi firmami na murawie.

Turniej o Puchar Rudego – gramy w szczytnym celu

Zdecydowaliśmy, że nasze wydarzenie nazwiemy Charytatywnym Turniejem Piłkarskim o Puchar Rudego. Założenie jest proste – osiem białostockich firm wystawia swoje drużyny i w systemie grupowym toczą się rozgrywki, następnie półfinał i finał. Jednak aby wziąć udział w naszym turnieju, firmy musiały najpierw wnieść wpisowe w wysokości 1250 zł na rzecz Stowarzyszenia Hattrick. Tym sposobem wspólnie uda nam się kwotą 10 tysięcy dofinansować obóz sportowy dla dzieci i młodzieży, który Hattrick organizuje w tym roku w Pucku.

Dlaczego to stowarzyszenie? Całym sercem kibicujemy zaszczepianiu każdej pasji sportowej w dzieciach, a ten cel właśnie przyświeca białostockiemu Hattrickowi. Tam, już nawet trzyletnie maluchy spotykają się na regularnych treningach piłki nożnej i wspólnie pod okiem świetnych trenerów uczą się gry zespołowej. Drużyny Hattricka bardzo dobrze sobie radzą na turniejach i wygląda na to, że rośnie nam nowe pokolenie rewelacyjnych zawodników.


Turniej o Puchar Rudego – gramy i pomagamy

Mój FC DrTusz team miał przyjemność spotkać się na murawie w ramach rozgrywek Białostockiej Ligi Sportu. Wiemy więc, że amatorów piłki nożnej w naszym mieście nie brakuje. Wśród nich mamy przyjaciół, którzy ochoczo zgłosili udział swojej firmy w naszym turnieju. Bardzo się cieszę, że wspólnie, poprzez zabawę będziemy mogli zrobić coś dobrego. Z kim się zobaczymy na boisku? Na liście znalazły się:

  • Sempai
  • Tania Książka
  • Multicco
  • Fire & Gas
  • Sieńko i Syn
  • Cartronic
  • Biazet
    … i oczywiście my. 😀

Podpatrzyłam ostatnio swoją reprezentację na treningu i wiem, że chłopaki sumiennie przygotowują się do rozgrywek. Słyszałem, że inne drużyny też nie odpuszczają, zapowiada się bardzo ciekawie!

Turniej o Puchar Rudego – nie tylko mecz

Turniej to jednak nie tylko mecze. To całe wydarzenie, na którym bardzo mile widziani są kibice i rodziny z dziećmi. Z myślą o najmłodszych przygotowałem z Hattrickiem mnóstwo atrakcji i konkursów.

Wśród nich takie konkurencje jak biegi na czas, strzelanie piłką do celu, żonglerka, tory przeszkód i wiele innych. Imprezę uświetnią niezastąpione cheerleaderki Jagusie, a przez cały dzień towarzyszyć nam będzie prowadzący imprezę, konferansjer i komentator w jednym – Adam Neczyperowicz. Każdy, kto go zna, może się spodziewać, że będzie bardzo wesoło.

Śledźcie uważnie media, a szczególnie naszych patronów medialnych – TVP 3 Białystok i portal BialystokOnline. Tam, ale i przede wszystkim nasze wydarzenie na Facebooku znajdziecie aktualne informacje na temat turnieju. Link znajdziecie >TUTAJ<.

To z kim się widzimy 19 maja na boisku SP 47 przy ul. Palmowej 28?

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze