Urodziny DrTusz i projekt #Psinder - Blog firmowy DrTusz

Urodziny DrTusz i projekt #Psinder

Od początku istnienia firmy DrTusz, zawsze stawiamy sobie za cel nie tylko oferowanie wysokiej jakości produktów, ale również troskę o dobro innych. Każdego roku, z okazji naszych urodzin, odwiedzamy Schronisko w Sokółce, aby pomóc potrzebującym czworonogom. Tym razem nie było inaczej. Oprócz wsparcia w postaci dostarczania karmy oraz regularnego wyprowadzania psów postanowiliśmy zaangażować się jeszcze bardziej. Tak powstał projekt #Psinder.

ekipa DrTusza z wizytą w schronisku

Wizyta w Schronisku w Sokółce

Z wielką radością i dumą, mówimy o tym, że niedawno mieliśmy przyjemność odwiedzić schronisko dla zwierząt w Sokółce. Wizyta ta była związana z obchodami urodzin naszej firmy oraz naszej długoletniej współpracy z placówką.

Z dużym entuzjazmem i nieskrywaną radością nasi pracownicy po raz kolejny wsparli pracowników azylu dla psów w spacerach. 

Dla zwierząt przebywających w schroniskach regularne wyprowadzanie jest nieocenioną szansą na interakcję z człowiekiem. Te psy, często doświadczyły trudnych sytuacji i mogą nosić ze sobą ślady trudnych doświadczeń. Wspólne spacery dają im możliwość ponownego zaufania ludziom i nawiązania pozytywnych relacji. 

Również dla ludzi, wyprowadzanie psów ze schroniska przynosi wiele korzyści. Kontakt ze zwierzętami ma udowodnione działanie redukujące stres i poprawiające samopoczucie. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, w trakcie spaceru, pomaga zrelaksować się i oderwać od codziennych zmartwień. Choć większość naszych pracowników posiada zwierzęta w swoich domach to i tak chętnie bierze udział w tego typu akcjach. 
Polecamy to wszystkim, którzy szukają sprawdzonego sposobu na odskocznię!

#Psinder — nasza akcja adopcyjna

Nasze zaangażowanie związane z wizytą w schronisku nie kończy się tylko na spędzeniu czasu z psami, czy dostarczeniu karmy. Co roku wspieramy także placówkę w akcji adopcyjnej, pomagając znaleźć nowe domy dla ich podopiecznych!

W taki oto sposób, z inicjatywy Kasi Zontak oraz Kasi Zarzyckiej-Eren, powstał projekt #Psinder! Ten kreatywny pomysł, nawiązujący żartobliwie do popularnej aplikacji randkowej, miał na celu zachęcenie ludzi do zainteresowania się psiakami, które szukają swojego nowego domu. 

Przez cały dzień nasi pracownicy mieli okazję poznać podopiecznych schroniska, spędzać z nimi czas i dowiedzieć się o ich historiach. Przez #Psinder stworzyliśmy niepowtarzalne profile naszych czworonożnych przyjaciół, prezentując ich urok i osobowość w zabawny sposób.

akcja adopcyjna piesków z aplikacją #Psinder
Profile czworonogów na #Psinderze

Zwierzęta w schroniskach nie są w stanie samodzielnie poprosić o pomoc, ale mogą wnieść wiele miłości i radości do naszych domów. Adopcja psa z takiej placówki to także możliwość stania się dla kogoś niezastąpionym, ponieważ doświadczone czworonogi naprawdę potrafią się odwdzięczyć za wyciągnięcie do nich ręki. 

Przyjmując psa ze schroniska do naszego domu, otwieramy dla niego nowy rozdział pełen miłości, wzajemnego zrozumienia i niezapomnianych chwil. 

Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy rozważają posiadanie zwierzaka, aby odwiedzili najbliższe schronisko i poznali te wspaniałe psiaki, które nie są w stanie prosić o pomoc samodzielnie. Dajmy im szansę na lepsze życie i sprawmy, żeby odzyskały wiarę w nas, ludzi.

To były udane urodziny!

Cieszymy się, że jako firma DrTusz możemy kontynuować nasze wsparcie schroniska dla zwierząt i sprawiać, że coraz więcej zwierząt będzie miało drugą szansę na szczęście.

Już nie możemy się doczekać kolejnych projektów, które przyniosą jeszcze więcej radości i miłości. 

Pamiętajcie, że wszystkie zwierzęta w Schronisku w Sokółce czekają na wspólne spacery! 

To nie tylko czynność dobroczynna, ale również szansa na odkrycie radości, energii i redukcję stresu poprzez kontakt ze wspaniałymi czworonożnymi przyjaciółmi, którzy czekają na swoje nowe domy i kochające rodziny.

Link do fanpage Schroniska na Facebooku: Schronisko dla Zwierząt w Sokółce – Wolontariusze

Do zobaczenia!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze