DrTusz w błocie po pachy - Swampions Soccer League - Blog firmowy DrTusz

DrTusz w błocie po pachy – Swampions Soccer League

Czerwiec, słońce, piach i duuuuużo wody. Czyżbym udał się na wakacje? Skąd! Ostatni weekend miesiąca minął mi pod znakiem błota i zapachu truskawek. Wszystko za sprawą corocznej wizyty w Korycinie, gdzie odbywa się chyba najbardziej szalona wariacja turnieju piłkarskiego – nie na murawie, a w najprawdziwszym błocie. Swampions Soccer League – było świetnie!

Pracownicy firmy DrTusz trzymający tabliczki z napisami związanymi z piłką błotną
Swampions Soccer League 2023

Sponsor drużyny, sponsor wydarzenia

Chociaż to już siódma edycja tego wydarzenia i tym samym siódma, której jestem sponsorem, emocje są za każdym razem naprawdę niesamowite. Niewtajemniczonym zdradzę, że na czas turnieju do Korycina zjeżdżają amatorzy piłki błotnej z całej Polski (i nie tylko) i przed dwa dni zaciekle walczą na torfowym boisko o każde skuteczne podanie piłki, a już tym bardziej o zdobycie gola.

Z przyjemnością wspieram to wydarzenie z co najmniej dwóch powodów – po pierwsze nigdzie indziej na takiej przestrzeni nie spotyka się tak wielu pozytywnych ludzi, którzy nie boją się ubrudzić w błocie po pachy, a po drugie – przyjeżdżam kibicować własnej drużynie, jaką jest Torfowy DrTusz. Chłopaki co roku walczą o podium, a na swoim koncie mają nawet Mistrzostwo Świata w Piłce Błotnej. Niezmiennie jestem pod wrażeniem ich ducha walki i wytrwałości w ekstremalnych warunkach! 

Drużyna Piłki Błotnej DrTusza po meczu, wszyscy ubrudzeni błotem
Drużyna Torfowy DrTusz w Korycinie -2023

DrTusz w Korycinie – weekend z atrakcjami

Co roku niemała ekipa DrTusza przyjeżdża do Stolicy Truskawki, by razem doświadczyć tej atmosfery, integrować się i przede wszystkim naładować baterie. Nie przyjeżdżamy jednak z pustymi rękoma. Na odwiedzających czeka nasze kolorowe stoisko, jak zawsze mnóstwo gadżetów (i dla dzieci i dla tych starszych dzieci), a tuż obok zainstalowana jest nasza ścianka zdjęciowa, przy której pozują ubłoceni, ale szczęśliwi zawodnicy i ich kibice.

Piłka Błotna – misja specjalna

Tym razem przyjechałem jednak do Korycina z konkretną misją. Wraz z organizatorami Swampions Soccer League stworzyliśmy limitowane koszulki z dobrze znanym w świecie piłki błotnej hasłem: “Obrzucajmy się błotem na boisku, a nie w realnym świecie”. Sprzedaż koszulek była tylko pretekstem do wsparcia Domu Powrotu w Białymstoku. Zawodnicy i kibice nie zawiedli – dzięki dużemu zainteresowaniu koszulkami, kwota zebrana do puszki była naprawdę przyzwoita 🙂

Stoisko DrTusza przy którym stoi puszka na datki oraz wiszą koszulki sprzedawane na cele charytatywne
Stoisko DrTusza w Korycinie

Równolegle rozstawiłem ze swoją ekipą namiot i strefę chillu i poprzez cały weekend każdy za symboliczny datek mógł poczęstować się specjałami z grilla. Wykarmiliśmy chyba cały Korycin!

Mamy złoto!

Po zaciętych walkach na boisku Torfowy DrTusz po raz kolejny sięgnął po zwycięstwo. Po emocjonującym półfinale i niekończących się rzutach karnych, odsuwających w nieskończoność informacje o awansie, a potem równie pełnym napięcia finale MAMY TO! Torfowy DrTusz zdobył Puchar VII Błotnej Ligi Mistrzów i tym samym poszerzył kolekcję trofeów, dumnie prezentowanych w moim sklepie przy ul. Wyszyńskiego.  

To wszystko i więcej uwieczniłem na zdjęciach i filmie i zapraszam do ich obejrzenia: 

Kliknij tutaj <- jeśli chcesz obejrzeć fotorelację z Turnieju Piłki Błotnej w Korycinie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze