Swampions Soccer League 2024 już za nami! - Blog firmowy DrTusz

Swampions Soccer League 2024 już za nami!

Są takie wydarzenia, na które czekam cały rok. Jednym z nich jest odbywający się w Swampions Soccer League, który od wielu lat ściąga amatorów piłki błotnej do Korycina. Nie inaczej było tym razem – ostatni weekend czerwca minął nam pod znakiem błota!

Swampions Soccer League 2024

Swampions Soccer League 2024 – DrTusz Lubi to! 

Wieloletnia współpraca z organizatorami Swampions Soccer League pozwala nam czuć się w Korycinie jak w domu. Jako sponsor wydarzenia dokładamy wszelkich starań, by błotnym piłkarzom i ich kibicom niczego nie zabrakło. W tym roku zadbaliśmy nie tylko o taśmy dla zawodników (ciekawostka: zawodnik, który stracił buta w błocie, zostaje wykluczony z dalszego grania, dobrze jest więc mocno przymocować obuwie do stóp). Ponadto o komfort pracy niezawodnych komentatorów, stoisko z atrakcjami dla najmłodszych czy ściankę do zdjęć, ale też zorganizowaliśmy na największą dotąd skalę strefę chillu i osobne stoisko z pamiątkowymi koszulkami i czapeczkami.

Swampions Soccer League dobroczynnie 

“Obrzucajmy się błotem na boisku, a nie w realnym świecie” – to motto, które towarzyszy Swampions Soccer League od początku jej istnienia. Jego przesłanie jest bardzo uniwersalne, mówi o zasadach fair play i wzajemnym szacunku. W ubiegłym roku wpadliśmy z organizatorami na pomysł, by ten przekaz szedł jak najdalej w świat dzięki koszulkom, które można nabyć podczas zawodów. Co więcej, by wejść w posiadanie koszulki, należało wrzucić do skarbonki datek na rzecz Domu Powrotu prowadzonego przez Fundację Dialog. Podczas tegorocznej edycji do koszulek dołączyły czapeczki, co okazało się strzałem w dziesiątkę ze względu na bezlitosną pogodę. 

Koszulki błotna

Drugim punktem, w którym można było wesprzeć Dom Powrotu było żartobliwie określane “grillowisko u Grzesia”. To nic innego jak nasz punkt gastronomiczny z grillem! Od rana do wieczora stał przy nim Grzesiek i jego DrTuszowi pomocnicy, serwując posiłki za symboliczną opłatę. Rozstawiona przy grillu strefa relaksu była doskonałym miejscem do spokojnego zjedzenia kiełbaski czy karkówki. Była również strategicznym punktem obserwacyjnym tego, co się dzieje na boiskach. 

Grill u Grzesia

Ogromne wsparcie dla Domu Powrotu

Przez dwa dni nasze skarbonki wypełniły się po brzegi dzięki naszym błotnym dobroczyńcom. Dzięki temu do Domu Domu Powrotu trafiło blisko 8 tysięcy złotych. A to jeszcze nie koniec – wciąż można jeszcze nabyć koszulkę lub czapeczkę, o czym będziemy informować w naszych social mediach.

Wizyta w domu powrotów

Torfowy DrTusz nie schodzi z podium

Nie mogę nie wspomnieć o mojej błotnej drużynie piłkarskiej, czyli Torfowym DrTuszu. Nasi Mistrzowie Świata (!) z 2015 roku, od wielu edycji nie wrócili z Korycina bez trofeum. Nie inaczej było tym razem. Po zaciekłej walce na boisku, wywalczyli trzecie miejsce, a do pokaźnej kolekcji naszych sportowych trofeów dołączył tegoroczny puchar. Znalazł już swoje honorowe miejsce wśród pozostałych w moim sklepie przy Wyszyńskiego. 

Swampions Soccer League 2024

Obszerne relacje i fotorelacje

Chociaż te nietypowe błotne rozgrywki najbardziej efektownie wyglądają na żywo. Tak jak co roku zadbaliśmy o foto i videorelację z Korycina. Zabraliśmy też ze sobą mini drukarkę Brother VC-500W, aby na miejscu robić i od razu drukować pamiątkowe zdjęcia z naszej ścianki wszystkim chętnym. Nie ma to jak prawdziwe zdjęcia przechowywane w albumie, do których zawsze jest miło wrócić!

A teraz zapraszam do obejrzenia naszych materiałów.  Kto nie był w Korycinie, właśnie ma okazję się przekonać, że warto to nadrobić za rok!

Fotorelacja na naszym profilu na Facebooku jest >TUTAJ<.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze