Dzieje się

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego za nami!

158

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego już za nami! O tym, że ze sportem i pomaganiem jest mi po drodze, pisałem już wielokrotnie. Najlepiej, jeśli jedno i drugie występują w tym samym miejscu i czasie. Organizując własne wydarzenia, staram się połączyć te dwa ważne dla mnie obszary. Nie inaczej było tym razem.

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego – tak było!

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego za nami. To inicjatywa, której celem było wsparcie Stowarzyszenia Hattrick poprzez rywalizację na piłkarskim boisku. Do gry zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych środowisk biznesowych, a całodniowe wydarzenie przybiera formę rodzinnego festynu.

Kto tym razem sięgnął po tytułowe trofeum? Jakie atrakcje czekały na kibiców? Czas na małe podsumowanie niedzielnego spotkania przy Broniewskiego 14 w Białymstoku.

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego – lokalna Liga Mistrzów

Do udziału w piłkarskich rozgrywkach zgłosiło się 10 drużyn. Każda z nich swoim udziałem wsparła Stowarzyszenie Hattrick. Pieniądze z wpisowego przeznaczone zostaną na renowację boiska w Klepaczach – podbiałostockiej miejscowości, w której Hattrick stworzy własną bazę treningową. 

To między innymi ze środków pozyskanych na turnieju, baza ta zyska najlepsze wyposażenie – piłkołapy, sprzęt sportowy, oświetlenie czy system nawadniania murawy z prawdziwego zdarzenia. 

Swoją cegiełkę dołożyli:

  • Biazet,
  • Decathlon Białystok,
  • Glosel (właściciel marki TaniaKsiążka.pl oraz Bee.pl),
  • Ościłowscy,
  • Pronar,
  • Sempai,
  • Tooles,
  • Top Auto,
  • Galon Oleje

Łącznie kwota wsparcia wyniosła 12500 zł. 

Rozgrywki rozpoczęły się punktualnie o 9:00 na boisku przy Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Dobra infrastruktura pozwoliła na  zorganizowanie w jednym miejscu 2 boisk do grania dla drużyn, a także atrakcji dla kibiców.

Z myślą o najmłodszych przygotowałem specjalne stanowisko z balonami, kolorowankami, słodką lemoniadą i innymi gadżetami. Nieopodal trenerzy ze Stowarzyszenia Hattrick przeprowadzali konkursy sportowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Maluchy miały okazję wykazać się zręcznością i sprawnością a rodzice przy okazji dowiedzieć się co nieco o prowadzonej przez trenerów szkółce. 

Na boisku za to trwała zacięta rywalizacja na poziomie grupowym między drużynami. Ostatecznie do walki o podium stanęły To Auto, Ościłowscy, Galon Oleje i Pronar. Niestety, tym razem moja reprezentacja musiała zadowolić się 3. miejscem w swojej grupie.

Po emocjonującym meczu o trzecie miejsce, brąz wywalczyli reprezentanci sklepu Galon Oleje. W finale emocji dostarczyły nam Top Auto i Ościłowscy. 

Ostatecznie wyniki prezentowały się następująco: 

I miejsce: Top Auto
II miejsce: Ościłowscy
III miejsce: Galon Oleje

Ostatni gwizdek i co dalej?

Chociaż miejsca na podium to powód do dumy, to śmiało mogę powiedzieć, że każda drużyna odniosła zwycięstwo. Granie do jednej bramki dla wspólnego celu znaczy więcej niż najlepszy puchar. 

Całą fotorelację w wydarzenia możecie zobaczyć >TUTAJ<.

Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Chciałbym, by Charytatywny Turniej o Puchar Rudego stał się punktem obowiązkowym w kalendarzu amatorów piłki nożnej i ich pracodawców. 

Przeczytaj też „Nowe pudełka! Zobacz, jak się sprawdziły!„.

Ostatnie wpisy

Recykling papieru – postarajmy się

Recykling papieru to bardzo ważne zagadnienie. Segregacja odpadów w Polsce obowiązuje już od kilku lat,…

2 tygodnie temu

Historia drukarek – drukowanie przyszłości w toku

Historia drukarek sięga lat 30. XX wieku. Dziś większość z nas słysząc słowo “drukarka” wyobraża…

2 tygodnie temu

Drukarki laserowe. Które są najtańsze w eksploatacji?

Drukarki laserowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Używa się w nich tonerów - a co…

2 tygodnie temu

Drukarki z WiFi Direct oraz Bluetooth. Dowiedz się więcej

Drukarki z WiFi Direct oraz Bluetooth mocno ułatwiają życie. Pomyśl, co Cię najbardziej wkurza w…

3 tygodnie temu

Nasi Klienci. Sprawdź, którym typem jesteś

Drukarka to bardzo demokratyczny sprzęt. Jej właścicielem może być każdy bez względu na płeć, wiek…

4 tygodnie temu

Wydajna drukarka atramentowa? Sprawdź HP Smart Tank

Wydajna drukarka atramentowa? Mamy takich wiele! Zazwyczaj polecamy modele japońskich producentów. Dziś jednak badamy drukarki…

1 miesiąc temu