Nowe pudełka! Zobacz, jak się sprawdziły! - Blog firmowy DrTusz

Nowe pudełka! Zobacz, jak się sprawdziły!

Nowe pudełka

Nowe pudełka to hit! Jeśli chodzi o satysfakcję Klienta, to jest ona dla mnie priorytetem. Właściwie całą swoją nieskończoną energię wkładam w udoskonalanie działań z zakresu obsługi Klienta. Składa się na nią nie tylko sam proces zakupowy, ale wszystko, co z zakupami związane – od załatwienia sprawy  z naszym Pracownikiem, po zadowolenia z jakości zamówionych zamienników i … opakowań, w jakich są wysyłane.

Nowe pudełka – przełom w transporcie tuszów

Przyznam bez bicia, że te ostatnie spędzały mi sen z powiek przez bardzo długi czas. Mówiąc wprost – nie wszystkie rozwiązania były doskonałe. O ile moje duże kartonowe pudełka na tonery, z których można wyczarować wiele przydatnych rzeczy (np. przybornik), to moja duma, to kopertą bąbelkowym postanowiłem powiedzieć stanowcze NIE.

Zastąpiłem je ultranowoczesnymi, ocierającymi się o technologię kosmiczną kartonikami, których nie zniszczy żaden czynnik kurierski! Przeprowadziłam liczne crashtesty i pewien sukcesów oddałem nowe pudełka w ręce chłopaków z magazynu.

Do tego czasu spakowanych i wysłanych w nowych kartonikach zostało 10672 tuszów do Waszych drukarek.

Nowe pudełka – liczby nie kłamią

Po wielu tygodniach testów i eksperymentów mogę z satysfakcją powiedzieć, że nowe pudełka przypadły do gustu moim Klientom. Poziom satysfakcji z otrzymanych opakowań wzrósł.

Wnikliwa analiza słupków, którą przeprowadził mój zespół ekspertów potwierdza, że Klienci częściej oceniają jakość pakowania na 5 gwiazdek. Jest to wzrost o 4 punkty procentowe w stosunku do poprzedniego mrocznego okresu kopert bąbelkowych.

Wyniki naszych analiz przedstawiłem w formie video, gdzie 2 na 2 naszych ekspertów z czystym sumieniem i absolutnie obiektywnie poleca zakupy w sklepie DrTusz.pl.

Komentarze mówią same za siebie

Co więcej, Klienci często pozostawiają też komentarze, które ten fakt dodatkowo potwierdzają. Oto wybrane z nich:

„Pomysł z pudełeczkiem fantastyczny” – Maciej

„DrTusz zainwestował w zgrabne pudełka” – Marzena

„pudełko do ponownego wykorzystania- genialne!” – Piotr

Nie spoczywam na laurach – nie ma takiej rzeczy, której nie można udoskonalić. Zawsze jest coś do zrobienia, żeby moi Klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. Jeśli macie jakieś sugestie, dajcie koniecznie znać!

Czekam na Wasze pomysły! Piszcie na: blog@drtusz.pl.

Zapraszam też do lektury moich pozostałych tekstów blogowych.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze