Drugie życie pudełka – ogłaszam konkurs! - Blog firmowy DrTusz

Drugie życie pudełka – ogłaszam konkurs!

konkurs pudełka DrTusza

Z powodu epidemii tegoroczne obchody Dnia Ziemi w DrTuszu wyglądają inaczej niż zwykle. Nie będzie akcji #trashchallenge, zajęć w przedszkolu ani wystawy prac plastycznych w moim sklepie stacjonarnym. To z wiadomych względów musi poczekać. Nie byłbym jednak sobą, gdybym się poddał i nie szukał innych rozwiązań. Postanowiłem, że wraz z moimi przyjaciółmi przeniosę Dzień Ziemi do Internetu i z tej okazji ogłaszam konkurs!

Ogłaszam konkurs

Jak zwykle, jeśli chodzi o moje konkursy, pokłady kreatywności, humoru i wyobraźni są tym, co sprzyja w tworzeniu prac nie z tej ziemi.  A skoro o ziemi mowa, jak wiecie, zadania związane z ekologią czy recyklingiem należą do moich ulubionych. Co tym razem wymyśliłem? 

Konkurs – nowe życie kartonu

Zielono-białe kartony to mój znak rozpoznawczy i każdy, kto choć raz zamówił w moim sklepie toner do drukarki, zna je doskonale.

konkurs drtusz
Klasyczny karton DrTusza

Nie tak dawno temu, pudełka zdobiła zwycięska praca plastyczna przedstawiająca moje przyjęcie urodzinowe, a w ramach akcji przeznaczyłem 5 tys. zł na białostocki Dom Dziecka.

konkurs pudełko
Zwycięska praca plastyczna na pudełku

Pamiętam, że kartony wyglądały wówczas naprawdę pięknie. Zobacz: DrTusz pomaga – dzieciaki dostaną nowe boisko.

Tym razem chciałbym, żebyście tchnęli w nie drugie życie, znaleźli im jakieś zajęcie, kiedy już włożycie do drukarki toner.

Przybornik na długopisy? Pudełko do przechowywania? Doniczka? Niech wyobraźnia was nie ogranicza. Czasem różne przedmioty trafiają do kosza.

Zupełnie niepotrzebnie, skoro można je ponownie wykorzystać w nietypowy, a zarazem wyjątkowy sposób i tak włączyć się w świetną ideę upcyklingu.

Koniecznie zobaczcie, jak mój team podszedł do tego zadania: Kartony DrTusza. Zobacz, jak je wykorzystać.

konkurs na pudełko
Jedno z zastosowań naszego opakowania po tonerze

Kreatywne pudełko – zasady konkursu

W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada pudełko po moich tonerach. Jak wspominałem, zadanie polega na twórczym wykorzystaniu kartonu. Nie narzucam techniki ani narzędzi – wszystkie chwyty dozwolone! Liczy się kreatywność i wyobraźnia.

Regulamin konkursu jest dostępny >TUTAJ<

Gotową pracę należy sfotografować i umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na moim Facebooku.

Kliknij w grafikę.

konkurs pudełka DrTusza

Po zakończeniu konkursu, jury z mojego kolorowego teamu, spośród zgłoszonych propozycji, wybierze 3 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma voucher (w formie kodu rabatowego) w wysokości 200 zł brutto do wykorzystania w moim sklepie internetowym.

Konkurs trwa od 23 kwietnia do 07 maja 2020 roku, a o jego rozstrzygnięciu poinformuję 11 maja.

Trzymam mocno kciuki za wszystkich uczestników zabawy. Czerpcie radość z pracy twórczej i zaangażujcie w nią wszystkich domowników. #Zostańwdomu i baw się upcyklingiem dla Ziemi.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze