Ranking drukarek laserowych – kwiecień 2020 - Blog firmowy DrTusz

Ranking drukarek laserowych – kwiecień 2020

Ranking drukarek laserowych

Okres „społecznej kwarantanny” sprawił, że domowe drukarki wróciły do łask. Potrzebują ich zarówno pracownicy na home office, jak i uczniowie uczący się w domach. Z myślą o tych, którzy dopiero teraz zdecydowali się na zakup, przygotowałem ranking drukarek laserowych na kwiecień 2020. Brałem pod uwagę niezawodność i dostępność tonerów zamienników. Pamiętajcie, że w związku sytuacją drukarki stały się towarem rozchwytywanym na pniu.

Ranking drukarek laserowych – #Zostańwdomu i drukuj

Pandemia koronawirusa zmusiła wielu z nas do pozostania w domach. Nagle okazało się, że musimy zmienić salon w nasze biuro. O ile wielu pracodawców zapewniło możliwość zabrania na home office służbowych komputerów, to w przypadku drukarek już nie jest tak kolorowo.

Zazwyczaj jedna drukarka obsługiwała całe biuro. Nie ma szans, aby każdy z pracowników na czas pracy w domu otrzymał również drukarkę.

Kolejna kwestia to drukarka dla ucznia. Dzieciaki muszą drukować i skanować prace domowe, a następnie przesyłać je nauczycielom.

W efekcie tej sytuacji wiele gospodarstw domowych poszukuje uniwersalnych i tanich drukarek. Jak zwykle przychodzę z pomocą – stworzyłem ranking drukarek laserowych na kwiecień 2020. Wybrałem popularne i ekonomiczne w eksploatacji urządzenia.

Będę szczery – w związku z sytuacją z ich dostępnością bywa już różnie i mimo szczerych starań mój sklep również boryka się problemami podczas zamówień drukarek. Mam za to tonery i tusze do wszystkich dostępnych do rynku modeli.

Do tych z rankingu drukarek na kwieceń 2020 również.
Do każdej z propozycji sprzętowych bez problemu znajdziesz toner zamiennik na DrTusz.pl.

Brother 1210 WE – ranking drukarek laserowych kwiecień 2020

Prosta drukarka laserowa. Tak w skrócie wygląda Brother 1210 WE. Drukuje w czerni, zajmuje mało miejsca, nie wymaga wiele. W dodatku może pełnić rolę drukarki WiFi.

Przy okazji moduł łączności bezprzewodowej sprawia, że drukowanie z telefonu jest proste. Cały proces obsługi i drukowania z telefonu ułatwia przygotowana przez producenta aplikacja iPrint&Scan.

Co dodać? Szybkość drukowania na poziomie 20 stron A4 na minutę to świetny wynik.

Japoński producent zadbał również o ergonomię i wyposażył ten model w specjalne wałki chroniące wydruki przed zagnieceniami i zakrzywieniami.

Brother 1210 WE posiada system oddzielnego bębna i tonera. Toner TN-1030 ma wydajność sięgającą 1000 wydruków.

Z kolei bęben laserowy DR-1030 wystarczy na 10 000 wydruków.

Oczywiście na DrTusz.pl dostaniesz wszystkie tonery do Brother 1210 WE – zarówno zamienniki, jak i oryginalne wkłady. Bębny drukujące również.

ranking drukarek laserowych

Brother HL-B2080DW – ranking drukarek laserowych kwiecień 2020

Brother HL-B2080DW jest cichym i wydajnym modelem z serii Toner Benefit.

Jednofunkcyjna drukarka drukuje z szybkością do 34 str./min w czerni. Nie będzie przy tym hałasowała na cały dom niepokojąc innych, gdyż poziom emitowanego przez nią hałasu nie przekracza 50dB.

Japońscy konstruktorzy wyposażyli Brother HL-B2080DW w podajnik papieru na 250 arkuszy w formacie A4. Dodali też funkcję automatycznego druku dwustronnego. Duplex pomaga oszczędzać papier i zmniejsza objętość dokumentów.

Laserową drukarkę Brother HL-B2080DW zasila toner TN-B023 o wydajności 2000 stron. Jak w każdym modelu ze stajni Brother, tak i w tym przypadku zastosowano system oddzielnego bębna i tonera. Bęben laserowy DR-B023 ma wydajność 12000 stron.

Co istotne – o funkcji drukarki WiFi konstruktorzy z Kraju Kwitnącej Wiśni też nie zapomnieli. Podobnie jak o drukowaniu ze smartfona za pomocą aplikacji Print&Scan.
Użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień!

Bębny drukujące i wkłady laserowe do drukarki Brother HL-B2080DW są dostępne na DrTusz.pl.

drukarka laserowa

HP LaserJet Pro M130 NW – ranking drukarek laserowych kwiecień 2020

Tym, którzy nie mogą obyć się bez zintegrowanego skanera (istnieje wiele aplikacji na smartfony, skutecznie go zastępujących) polecam HP LaserJet Pro M130 NW.

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne, zmieni Twój dom w małe biuro. W roli drukarki dla ucznia też się sprawdzi

HP LaserJet Pro M130 NW potrafi drukować z szybkością do 22 str./min. Urządzenie posiada zintegrowany skaner, który przyda się przy skanowaniu prac domowych lub ważnych dokumentów.
Dzięki niemu wielofunkcyjna drukarka Hewlett-Packrad sprawdzi się również jako mała kserokopiarka.

HP LaserJet Pro M130 NW pozwala na wygodne drukowanie ze smartfona lub tabletu. Usługi AirPrint oraz Google Cloud Print są kompatybilne więc, nieważne czy mas iPhone’a czy telefon na Androidzie.

Każdy może korzystać z komfortu drukowania z telefonu. Producent z Doliny Krzemowej zadbał też o technologię HP Auto-On/Auto-Off, zapewniającą oszczędność energii.

Do HP LaserJet Pro M130 NW są dedykowane tonery HP 17A (czarny). Jeden wkład laserowy wystarczy na zadrukowanie ok. 1600 stron. W tym urządzeniu również występuje system oddzielnego bębna i tonera.

Wszystkie materiały eksploatacyjne do HP LaserJet Pro M130 NW znajdziesz na DrTusz.pl.

ranking drukarek

W razie dodatkowych pytań, pisz śmiało na blog@drtusz.pl. Możesz też skontaktować się ze mną za pośrednictwem Facebooka, Instagrama oraz Twittera.

Jak wspomniałem na początku, obecna sytuacja sprawiła, że drukarki rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Nie mogę zatem zagwarantować dostępności wymienionych modelu w moim sklepie.

Przeczytaj też „Jak oszczędzać tusz lub toner? Mam kilka tricków„.

1.3 3 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze