Ranking drukarek – 2019/2020 - Blog firmowy DrTusz

Ranking drukarek – 2019/2020

grafika ranking drukarek DrTusza

Poza tuszami i tonerami stałym elementem mojej oferty są również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Przeanalizowałem swoje tabelki sprzedaży i przygotowałem ranking drukarek 2019/2020. Znajdziecie w nim najpopularniejsze modele, na które najczęściej decydują się moi Klienci.

EDIT 17.04.2020

Sprawdź również moje aktualne wpis: Ranking drukarek laserowych – kwiecień 2020 oraz Ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020.
Znajdziesz tam drukarki laserowe oraz drukarki atramentowe, które sprawdzą się podczas home office oraz jako drukarki dla uczniów.

Ranking drukarek laserowych – kwiecień 2020

grafika ranking drukarek laserowych DrTusza

Ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020

grafika ranking drukarek atramentowych DrTusza

Niektóre drukarki z poniższego rankingu drukarek 2019/2020 mogą być dostępne tylko na rynku wtórnym.

Ranking drukarek – 2019/2020

Szukasz sprawdzonego urządzenia do drukowania? Mam nadzieję, że mój ranking drukarek pomoże Ci w podjęciu decyzji zakupowej.

Pamiętaj, że mój zespół zawsze służy radą, więc śmiało zadawaj pytania na czacie, który pojawia się po wejściu na DrTusz.pl lub poprzez inne kanały komunikacji (Facebook czy Instagram).

Sprawdzone urządzenie laserowe wielofunkcyjne (czarno-białe).

Drukujące w czerni laserowe urządzenia wielofunkcyjne to niezwykle pożądany sprzęt zarówno w małych biurach, jak i domowych gabinetach. Są niezawodne, mają fajne opcje, kompaktowe wymiary i kosztują relatywnie tanio.

Wielofunkcyjna drukarka HP LaserJet Pro M130a jest najmniejszym urządzeniem Hewlett-Packard. Kompaktowy gadżet łączy w sobie 3 funkcje – drukuje, skanuje, a także kopiuje.

drukarka HP LaserJet Pro M130a

HP LaserJet Pro M130 potrafi drukować czarno białe treści z szybkością 22 str./min. Wbudowany ekran i zintegrowany skaner sprawiają, że HP LaserJet Pro M130a sprawdzi się w roli małej kserokopiarki.

Wykorzystanie laserowej technologii druku sprawia, że HP LaserJet Pro M130 nie wymaga dodatkowej konserwacji czy obowiązku regularnego drukowania.

Zaletą najmniejszego urządzenia wielofunkcyjnego HP jest kompatybilność z tonerem HP 17X, który potrafi zadrukować do 6000 stron.

Drukowanie za pomocą HP LaserJet Pro M130a jest ekonomiczne, gdyż model ten dobrze współpracuje z zamiennikami tonerów i bębnów.
Znajdziesz je również w mojej ofercie >KLIKNIJ<.

Wydajne urządzenie laserowe wielofunkcyjne (kolorowe)

Urządzenie HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw zostało uzbrojone w wiele rozwiązań, które ułatwiają codzienną eksploatację. Na liście wyposażenia znajdziemy: automatyczny podajnik dokumentów, moduł faxu, bardzo szybki duplex (druk dwustronny) i Wi-Fi.

Bez problemu drukuje ze smartfona czy tabletu. Możną ją również podłączyć do sieci LAN poprzez port Ethernet.

HP Color LaserJet Pro MFP 281fdw

Atutem wielofunkcyjnej drukarki HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw jest jej wydajność. Szybkość drukowania w czerni i w kolorze wynosi 21 stron A4 na minutę.

HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw jest niezastąpionym wsparciem każdego biura. Posiada bardzo wiele funkcji i potrafi drukować na różnych nośnikach – od zwykłego papieru przez papier fotograficzny po koperty. Dzięki atramentowej technologii drukowania urządzenie może drukować zdjęcia.

Wielofunkcyjne urządzenie kolorowe HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw wykorzystuje 4 kolorowe tonery HP 203A lub bardziej wydajne HP 203X.

Koszt kolorowych wydruków znacznie obniża dostępność zamienników wkładów laserowych.

Urządzenie kolorowe wielofunkcyjne – potęga tuszu

HP OfficeJet Pro 8715 to świetne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, zasilane 4 wkładami atramentowymi 953 XL CMYK.

Wielofunkcyjna drukarka atramentowa stanowi dobrą alternatywę dla laserowych urządzeń wielofunkcyjnych, których zakup wiąże się z większym wydatkiem.

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Hewlett-Packard cechuje wysoka wydajność i dobre wyposażenie. Drukuje w kolorze z szybkością 18 stron A4 na minutę. W przypadku czarno-białych wydruków wynik ten to aż 22 stron A4 na minutę. Takich osiągów konkurencja może pozazdrościć!

drukarka HP OfficeJet Pro 8715

Ponadto na pokładzie HP OfficeJet Pro 8715 znalazł się faks, skaner, ekran dotykowy, Wi-Fi i możliwość podłączenia do sieci LAN poprzez port Ethernet.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby HP OfficeJet Pro 8715 stało się drukową kserokopiarką, która obsługuje funkcję drukowania ze smartfona.

HP OfficeJet Pro 8715 drukuje w oparciu o cztery wkłady atramentowe HP 953 XL. Posiadamy tusze zamienniki do tego modelu. Dzięki nim kolorowe drukowanie jest jeszcze tańsze.

Dobra drukarka kolorowa

Brother HL-L3270CDW to niezawodna drukarka laserowa kolorowa. Jednofunkcyjne urządzenie ze stajni Brother drukuje z szybkością 24 stron A4 na minutę zarówno w kolorze, jak i czerni. Posiada również funkcję druku dwustronnego (dupex).

drukarka HL-L3270CDW

Laserowa drukarka Brother posiada moduł Wi-Fi i można podłączyć ją do sieci LAN poprzez port Ethernet. Obsługuje też funkcję drukowania ze smartfona. Na jej pokładzie znalazł się również moduł NFC.

Za druk odpowiadają kolorowe tonery Brother TN-247 CMYK. Na DrTusz.pl znajdziesz zamienniki wkładów laserowych, które są najlepszym sposobem na tanie drukowanie w super jakości.

Dobra drukarka laserowa (czarno-biała)

Stosunkowa tania drukarka laserowa to wierny towarzysz pracy – zarówno w domu, jak i w biurze. Czarno-biała drukarka HP LaserJet Pro M102a jest prosta w obsłudze, nieskomplikowana, funkcjonalna i ekonomiczna w eksploatacji.

drukarka HP LaserJet Pro M102a

Szybkość druku wynosi 22 strony A4 na minutę. Jej zaletą jednofunkcyjnej drukarki HP są niewielkie wymogi w zakresie obsługi. Toner nie zasycha – a co za tym idzie – dłuższe przestoje w pracy jej niestraszne. Ten model wykorzystuje toner HP17A oraz toner HP17X o zwiększonej pojemności.

Tania drukarka atramentowa

HP Officejet Pro 6230 wyróżnia elegancki designie i dobre wyposażenie.
Drukarka atramentowa HP Officejet Pro 6230 potrafi drukować z szybkością do 10 str./min w kolorze oraz 18 str./min w czerni.

Jednofunkcyjna drukarka HP Officejet Pro 6230 została wyposażona w funkcję automatycznego druku dwustronnego, która pozwala na oszczędzanie papieru i redukcję objętości dokumentów.

drukarka HP Officejet Pro 6230

Do drukowania potrzebne są cztery wkłady atramentowe: tusz HP 935XL C (C2P24AE) (błękitny), tusz HP 935XL M (C2P25AE) (purpurowy), tusz HP 935XL Y (C2P26AE) (żółty) oraz tusz HP 934XL BK (C2P23AE) (czarny).

Dzięki zamiennikom HP, koszty wydruków mogą być jeszcze niższe.

HP Officejet Pro 6230 to drukarka WiFi oferująca możliwość łatwego drukowania ze smartfona lub tabletu. Można ją podpiąć do sieci LAN lub Internetu; posiada również port Ethernet.

Jest też najtańszą propozycją w naszym zestawieniu.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze