Ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020

Ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020

Drukarki atramentowe, chociaż wymagające uwagi, mają wiele zalet, które sprawiają, że użytkowcy wybierają właśnie tę technologię drukowania. Z myślą o fanach atramentówek przygotowałem Ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020. W dobie home office i zdalnych lekcji będą nieocenioną pomocą.

Ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020

Świetnie drukują w kolorze, są tańsze w eksploatacji, a także w zakupie. Tak w skrócie można opisać zalety drukarek atramentowych. Do wad z pewnością należy zaliczyć potrzebę regularnego drukowania.

Długie przestoje mogą skutkują zaschnięciem tuszu w dyszach, co w najcięższych przypadkach kończy się nieopłacalną naprawą urządzania.

Jeśli jednak często drukujesz w kolorze i nie możesz obejść się bez palety CMYK, sprawdź mój ranking drukarek atramentowych – kwiecień 2020

Będę szczery – w związku z zapotrzebowaniem na drukarki sam mam problem z zakupem drukarek z hurtowni, dlatego nie mogę zagwarantować, że wymienione poniżej drukarki będą dostępne na DrTusz.pl.

Brother DCP-T510 W – ranking drukarek atramentowych

Brother DCP-T510 W jest urządzeniem wielofunkcyjnym z systemem stałego zasilania atramentem. Oznacza to, że tradycyjne kartridże zastępuje zintegrowany zbiornik, do którego należy dolewać tusz.

Dzięki temu drukowanie przy użyciu drukarki CISS jest naprawdę tanie.

Przejdźmy do specyfikacji! Brother DCP-T510 W to przede wszystkim kolorowa drukarka WiFi, dla której drukowanie ze smartfona jest niezwykle proste. Cały proces obsługi znacznie ułatwia aplikacja producenta iPrint&Scan.

Urządzenie posiada podajnik na 150 arkuszy A4 oraz podajnik ręczny na pojedynczy arkusz, aby użytkownik mógł drukować na papierze specjalnym (np. fotograficznym). Brother DCP-T510 W dzięki swoim świetnym właściwości dobrze spisze się jako drukarka do zdjęć.

Zwykłe dokumenty drukuje z szybkością 12 stron na minutę w czerni oraz 6 stron na minutę w kolorze.

Wbudowany skaner pozwala na konwertowanie dokumentów do cyfrowej formy oraz na wykorzystywanie urządzenia jako małej kserokopiarki.

Chociaż Brothera DCP-T510 W nie można nazwać tanią drukarką, to koszty eksploatacji i jakość wydruków w kolorze rekompensują poniesiony przy zakupie wydatek.

Oczywiście w moim sklepie znajdziesz kolorowe tusze BT 5000 CMYK. Mam zarówno oryginalne butelki z tuszem, jak i zamienniki do tej drukarki.

drukarka atramentowa

Epson WorkForce WF-7710 DWF – ranking drukarek atramentowych

Wielofunkcyjna drukarka A3 Epson WorkForce WF-7710DWF zamieni Twój domowy gabinet w zdalne centrum dowodzenia firmą.

Urządzenie to kombajn klasy 4w1 – drukuje dwustronnie w formacie A3, skanuje, kopiuje i faksuje.

Na pokładzie Epsona WorkForce WF-7710DWF znalazła się głowica PrecisionCore. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom Epsona drukowanie wielobarwnych treści odbywa się z szybkością 18 str./min.

Sterowanie poszczególnymi funkcjami ułatwia ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm, a także Wi-Fi, Wi-Fi Direct oraz Ethernet. Wielofunkcyjna drukarka Epson WorkForce WF-7710 DWF została również wyposażona w NFC.

Dzięki aplikacji Epson Connect drukowanie ze smartfonów i tabletów jest intuicyjne oraz wygodne. Usługa umożliwia również zlecenie drukowania z dowolnego miejsca oraz skanowanie dokumentów do chmury.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson jest zasilane przez cztery wkłady atramentowe Epson 27xl. Tusze zamienniki są dostępna na DrTusz.pl. Sprawdź, ile kosztują tusze do Epsona WorkForce WF-7710DWF. Zalecam najwyższej jakości zamienniki, gdyż zapewniają świetną jakość!

drukarka epson

HP DeskJet Ink Advantage 5075 – ranking drukarek atramentowych

HP DeskJet Ink Advantage 5075 to najbardziej budżetowa w zakupie propozycja w moim rankingu drukarek. Wielofunkcyjna drukarka WiFi jest zasilana przez tusze HP 652.

Niestety te wkłady atramentowe nie posiadają swoich zamienników, dlatego eksploatacja HP 5075 to nie należy do najtańszych. Koszty rekompensuje wysoka jakość wydruków.

W razie awarii na skutek zaschnięcia tuszu problem rozwiązuje zakup nowych wkładów atramentowych.

Urządzenie obsługuje funkcję drukowania ze smartfona i tabletu. Wbudowany wyświetlacz LCD pozwala na wygodne skanowanie, kopiowanie i drukowanie. Użytkownik nie musi nawet uruchamiać komputera.

HP DeskJet Ink Advantage 5075 drukuje z szybkością do 7 str./min w kolorze oraz 10 str./min w czerni. Obsługę wielofunkcyjnej drukarki HP ze smartfona bardzo upraszcza aplikacja HP Smart.

Apka obsługuję urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS (Apple).

Zaletą urządzenia wielofunkcyjnego Hewlett-Packard jest zintegrowany skaner. Dzięki niemu HP DeskJet Ink Advantage 5075 może kopiować dokumenty oraz konwertować je do cyfrowej formy.

Ranking drukarek atramentowych

Nie odkładaj zakupu drukarki – sprawdź ranking drukarek

Zaznaczam, że w związku z nagłym skokiem popularności drukarek nie jestem w stanie szybko zrealizować wszystkich zamówień sprzętowych. Drukarki dosłownie znikają z półek i hurtowni.

W przypadku tuszów i tonerów 96% zamówień wysyłam jeszcze tego samego dnia.

W razie pytań napisz na blog@drtusz.pl lub skontaktuj się ze mną poprzez media społecznościowe. Znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Przeczytaj też „Jak drukować taniej? Oto 5 sztuczek„.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze