4 walentynkowe prezenty DIY - Blog firmowy DrTusz

4 walentynkowe prezenty DIY

Walentynki to czas, kiedy możemy wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Zamiast sięgać po standardowe prezenty, dlaczego by nie stworzyć czegoś wyjątkowego i osobistego? W tym artykule odpowiem Ci kilka kreatywnych pomysłów na prezenty walentynkowe DIY, które sprawią, że serce Twojej ukochanej/ukochanego zabije szybciej!

Rudy i serce walentynkowe.

Odrywane kupony do wykorzystania w codziennym życiu

Ten prezent to prawdziwa perełka, która daje Twojej drugiej połówce możliwość skorzystania z wyjątkowych przywilejów w dowolnym momencie. Aby go stworzyć, potrzebujesz papieru o gramaturze 160g, drukarkę i nożyczki. Szablon gotowych kuponów dostępny na salagier.pl.

Zdjęcie gotowych kuponów walentynkowych.

Walentynkowa kartka DIY

Kartki walentynkowe są klasyką, która nigdy nie wychodzi z mody. Ale zamiast kupować gotowe, dlaczego nie stworzyć ich samodzielnie? Wystarczy papier o gramaturze 160g, drukarka, nożyczki, klej i odrobina czasu!

Szablon kartki walentynkowej dostępny do pobrania za darmo na stronie salagier.pl Wydrukuj, złóż i napisz w środku coś miłego.

Zdjęcie gotowej kartki walentynkowej.

Pudełko na czekoladki DIY

Nie ma chyba nic bardziej słodkiego niż pudełeczko czekoladek na Walentynki. Ale zamiast kupować gotowe, dlaczego nie zrobić własnego, personalizowanego pudełeczka?

Na stronie salagier.pl znajdziesz gotowy szablon do wydruku pudełeczka na czekoladki. Pudełko składa się z dwóch części. Link do pierwszej części pudełka <kliknij tutaj>, link do drugiej części pudełka <tutaj>. Po wydrukowaniu i wycięciu szablonów, złóż zgodnie z instrukcjami. Następnie możesz ozdobić je według własnego gustu, na przykład używając kolorowych taśm, naklejek czy markerów.

Gotowe pudełko na czekoladki.

 DIY naprasowanka na koszulkę

Naprasowanka na koszulkę to świetny sposób, aby wyrazić swoje uczucia w sposób oryginalny. Aby wykonać ten prezent, potrzebujesz tylko kilku rzeczy: biała koszulka, żelazko, papier transferowy do druku na białych tkaninach, drukarka, nożyczki oraz szablon do pobrania z strony salagier.pl. Szablon celowo jest zaprojektowany w odbiciu lustrzanym, przystosowany do druku na papierze transferowym do drukowania na białych tkaninach. Po pierwsze, wydrukuj szablon ze strony salagier.pl. Następnie, wytnij wzór z papieru transferowego. Połóż naprasowankę z wzorem na koszulce, połóż na to papier do pieczenia, a następnie użyj żelazka, aby przenieść wzór na materiał. Po odczekaniu kilku chwil, delikatnie usuń papier i tylną część papieru transferowego, pozostawiając wzór na koszulce. Gotowe! Zobacz nasz wpis na blogu, jak wykonać naprasowankę DIY. Kliknij<TUTAJ>

Walentynki to doskonały czas, aby wyrazić swoje uczucia w sposób kreatywny i osobisty. Zatem bierz się do dzieła i stwórz wyjątkowe prezenty walentynkowe DIY, które przyniosą uśmiech na twarzy Twojej drugiej połówki!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze