Maskotka DrTusza - mamy KONKURS! - Blog firmowy DrTusz

Maskotka DrTusza – mamy KONKURS!

Maskotka DrTusza może być Twoja! Taka okazja nie trafia się często. Właściwie do tej pory trafiła się tylko raz. Z radością i ekscytacją ogłaszam konkurs, w którym do wygrania jest pluszak z moim wizerunkiem. Dla fanów przytulanek jest to pomysł na prezent last minute, który może rzutem na taśmę zdąży jeszcze wylądować w worku św. Mikołaja. A skoro o Mikołaju mowa, zadanie konkursowe jest wyjątkowo świąteczne. Co należy zrobić? Czytajcie dalej!

konkurs świąteczny DrTusza

Maskotka DrTusza – konkurs świąteczny

Zasady konkursu są bardzo proste. Na moim Facebooku czeka na Was post konkursowy, pod którym w komentarzu należy umieścić swoje zgłoszenie. Wymyślone przeze mnie zadanie jest banalne, chociaż jego wykonanie wymaga odrobiny kreatywności. Lubię być zaskakiwany i liczę na wyjątkowo oryginalne pomysły. 

W ramach konkursu chciałbym zobaczyć na nadesłanym przez Was zdjęciu, w jaki sposób umilicie mi pobyt w Waszych domach. Jakie świąteczne atrakcje na mnie czekają i jak wyglądają Wasze bożonarodzeniowe dekoracje.

Maskotka DrTusza

Słowem – chcielibyście przygarnąć mnie pod swój dach? Pokażcie mi, że Wasze domy są przepełnione świąteczną, ciepłą atmosferą, bo właśnie do takich chciałbym trafić. 

Konkurs świąteczny – zasady

Jestem przekonany, że decyzja nie będzie należeć do najłatwiejszych, dlatego wyłonię aż 3 zwycięzców, do których wyślę swoje maskotki. Termin zamieszczania zdjęć pod postem konkursowym mija 19.12.

Maskotka DrTusza

Jest więc jeszcze chwila na przemyślenie swojego zgłoszenia, chociaż prac z dnia na dzień przybywa!O tym, do kogo ostatecznie trafi moja maskotka poinformuje 20 grudnia na moim profilu Facebooku. Szczegółowy regulamin zabawy znajduje się tutaj: https://www.drtusz.pl/shr/acvw.

Maskotka DrTusza

Trzymam kciuki za wszystkich i wracam do lepienia pierogów! 😉
PS.

Pamiętacie o moim kalendarzu adwentowym? Tam na każdego z Was codziennie aż do 24 grudnia czekają niespodzianki.

Odkrywajcie karty każdego dnia i dajcie się miło zaskoczyć!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze