Nowe pudełko na tusz. Jak Ci się podoba? - Blog firmowy DrTusz

Nowe pudełko na tusz. Jak Ci się podoba?

tusze i tonery

Nowe pudełko na tusz jest już dostępne. Cały czas się rozwijamy. Słuchamy uwag, sprawdzamy, jak możemy ułatwić Wam drukowanie i jednocześnie podnieść poziom usług. Dlatego postanowiliśmy zamienić tradycyjne bąbelkowe koperty, w których wysyłaliśmy atramenty, na designerskie pudełka.
Zobacz, jak wyglądają.

Nowe pudełko na tusz – suma opinii

Darmowa dostawa zawsze i na wszystko to jeden z największych atutów naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki docierały do Was jak najszybciej. Większość zamówień wysyłamy tego samego dnia. Opinie mówią same za siebie – mamy powód do dumy.
W ostatnim czasie sen z powiek spędzały mi jednak głosy na temat kopert, które używamy.

Niestety zdarzały się przypadki, że odbiorca dostawał lekko sfatygowaną przesyłkę, a nawet kopertę z uszkodzonym podczas transportu wkładem. Takie sytuacje nie zdarzają się raczej w przypadku zamienników tonerów, które zawsze wysyłamy w naszych dobrze wszystkim już znanych kartonach.

Jeśli coś nie działa idealnie, to trzeba to dopracować. Zebrałem zatem moja kolorową drużynę na burze mózgów i… Oto ono – nowe pudełko na tusz DrTusza.

Nowe pudełko na tusz

Nowe pudełko na tusz – crash test

Co wnosi nasze nowe opakowanie poza powiewem świeżości? Mógłbym jak każdy dyrektor działu kreatywnego wielkich korporacji opowiadać o zgodności z brandingiem, mocy kolorów itd.

Oczywiście jest to zgodne z prawdą, jednak istota przedsięwzięcia leży gdzie indziej. Teraz prawdopodobieństwo, że Twój tusz dotrze do Ciebie uszkodzony jest ograniczone do absolutnego minimum.
Jak to sprawdziliśmy? Powiedzmy, że zespół ekspertów na moje zlecenie przeprowadził bardzo rzetelne testy… Zobaczcie sami.

Zalety kolorowe i praktyczne

Poza opisaną wyżej lepszą ochroną, nowe boxy mają też szereg innych zalet. Koperty bąbelkowe kończyły swój żywot wraz z ich rozpieczętowaniem. W tym przypadku jest zupełnie inaczej.

Mój zespół celowo nie używa taśmy, aby pudełko po spełnieniu swojej pierwotnej funkcji mogło służyć nowemu właścicielowi. Zastosowań są tysiące.

Możesz w nim wysłać komuś ciuchy sprzedane przez Vinted, zrobić z niego przybornik na kredki świecowe czy skrytkę na cukierki.
Ogranicza Cię tylko wyobraźnia 😉

Pamiętaj, że karton powstaje przy wykorzystaniu papieru z recyklingu. O tym, jakie to ważne dla środowiska pisałem w tekście. Oszczędzanie papieru i recykling papieru. To ważne!

A Ty? Co z nim zrobisz?

A czy masz już swój zamiennik tuszu w nowym kartonie? Jeśli tak, to pokaż mi, jakie drugie życie nadałeś pudełku. Pomysły prześlij na blog@drtusz.pl.

5 3 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze