Kolorowanki dla przedszkoli już czekają! - Blog firmowy DrTusz

Kolorowanki dla przedszkoli już czekają!

grafika kolorowanki dla przedszkoli

Kolorowanki dla przedszkoli to kolejna akcja z myślą o najmłodszych! Różne firmy i instytucje robią drukarkowe zakupy w moim sklepie. Placówek oświatowych również nie brakuje na liście użytkowników tuszów czy tonerów DrTusza. Tym razem postanowiłem wspomóc panie przedszkolanki. Ich ofiarna praca będzie bardziej kolorowa, a dzieciaki zachwycone i zajęte zabawą!

Kolorowanki dla przedszkoli bawią i uczą

Czy wiesz, co dają dzieciakom kolorowanki? Ta z pozoru niewinna zabawa ma duży wpływ na rozwój dziecka. Kolorowanie przygotowuje do pisania, poprawia koncentrację, polepsza koordynację ręka – oko i rozwija kreatywność.

To tylko kilka z długiej listy zalet tej barwnej rozrywki. Warto zatem zachęcać dziecko do kolorowania! Korzystając ze swoich możliwości chcę zmotywować dzieciaki w wieku przedszkolnym do tego, aby częściej sięgały po kredki.

Kup wkłady i zamów kolorowanki

Ciesze się, że tak wiele przedszkoli zamawia u mnie wkłady do drukarek! Cenię sobie nasze relacje, dlatego przygotowałem prezenty – pakiety kolorowanek i łamigłówek.

Otrzyma je każde przedszkole, które podczas składania zamówienia na DrTusz.pl, w komentarzu do zamówienia wpisze „KOLOROWANKI”. To właściwie wszystko co należy zrobić.

kolorowanka obóz

Niech kolorowanki trafią w twórcze rączki maluchów. Chętnie zobaczę efekty ich pracy. Jeśli Twoja pociecha również ją otrzyma, pochwal się wykonaną przez nią pracą. Podziel się dziełem małego artysty lub artystki w mediach społecznościowych i koniecznie mnie oznacz – dzięki temu nie umknie mi żaden wschodzący talent!
Kolorowego dnia!

Kolorowanki dla przedszkoli i nie tylko!

Czy wiesz, że cały czas rozwijam moją Salę gier? Znajdziesz darmowe gry, zabawy i kolorowanki. Wszystkie te dobra możesz drukować w dowolnej ilości egzemplarzy, co sprawia, że zabawa nigdy się nie kończy! W dodatku regularnie dorzucam tam nowe atrakcje! Zapraszam zatem na SalaGier.pl. Bawcie się do woli!

Przeczytaj też: „Gry online od DrTusza – zapraszam do zabawy„.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze