Zabawy dla dzieci w domu - drukuj, baw się i ucz!

Zabawy dla dzieci w domu – drukuj, baw się i ucz!

zabawy dla dzieci w domu z Sali Gier

Zbliża się Dzień Dziecka, a Ty pewnie zastanawiasz się, jak zapewnić swoim pociechom mnóstwo zabawy i radości. Jeśli poszukujesz czegoś, co uczyni ten dzień wyjątkowym, nawet w domu, szkole lub przedszkolu, to świetnie trafiłeś! Na naszej Sali Gier znajdziesz kolorowanki, krzyżówki, rebusy i kreatywne projekty DIY – wszystko gotowe do wydrukowania. Poza standardowymi łamigłówkami mamy także coś specjalnego – ekologiczny e-book z prostymi instrukcjami, które sprawią, że razem stworzycie piękne papierowe cuda. Przygotuj drukarkę i do dzieła!

Co znajdziesz na SalaGier.pl?

Jak już wspomniałem we wstępie – mnóstwo pomysłów na zabawy dla dzieci, które poza frajdą wspierają rozwój Twojej pociechy.

Po lewej stronie znajduje się Menu z kategoriami – znajdziesz tam kreatywne zabawy zgrupowane w kategorie tematyczne (np. Okolicznościowe z kolorowankami na Boże Narodzenie czy laurkami na Dzień Matki) lub kategorie grupujące dany rodzaj zabawy (np. Literaki z rozsypankami literowymi lub Krzyżówki z, jak sama nazwa wskazuje – krzyżówkami 🙂 ).

Materiały edukacyjne dla najmłodszych

Czy Twoje dziecko wie jak po angielsku policzyć do 20? Nazwać kolory? Albo warzywa? A może chciałbyś wprowadzić je w świat ruchu drogowego i zaznajomić je z popularnymi znakami drogowymi? Młodsze pociechy możesz także nauczyć rozpoznawania kształtów – to wszystko w kategorii SZKOŁA!

Kliknij tutaj, aby przejść do materiałów edukacyjnych: Kategoria SZKOŁA

Ekologiczny e-book

Czy wiesz, że razem z dzieckiem możecie samodzielnie przygotować papier? Tutaj moja koleżanka szczegółowo opisywała ten proces: Papier czerpany krok po kroku.

Jeśli jednak nie chcecie bawić się w samo robienie papieru, a jedynie w jego kreatywne składanie, to idealny będzie nasz ekologiczny e-book. Znajdziesz w nim, między innymi, instruktaże robienia kwiatów, motylków i żabki z papieru. Oprócz instrukcji obrazkowych, dziewczyny nagrały także filmiki, więc Ty i Twoje dziecko nie powinniście mieć problemu z odwzorowaniem poszczególnych kroków.

A cudami z papieru, które stworzysz z dzieckiem w domu, możesz się pochwalić, wysyłając nam wiadomość na Facebooku lub Instagramie 🙂

Kliknij i pobierz: Ekologiczny e-book

Kolorowanki, Krzyżówki, Labirynty…

Kolorowanki? Mamy ich całe mnóstwo! Klasyczne wzory, a także tematyczne kolorowanki na różne okazje, jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Walentynki. Dzięki nim dzieci nie tylko bawią się kolorami, ale także rozwijają swoje zdolności motoryczne i wyobraźnię.

Kliknij i pokoloruj: Kategoria KOLOROWANKI

Krzyżówki to prawdziwe wyzwanie dla małych detektywów słów! Od prostych do bardziej skomplikowanych – każda krzyżówka to okazja do nauki i zabawy. Twoje dziecko może doskonalić swoją wiedzę i umiejętności logicznego myślenia, rozwiązując nasze krzyżówki.

Kliknij i rozwiąż: Kategoria KRZYŻÓWKI

A może coś bardziej dynamicznego? Labirynty to doskonały sposób na rozwijanie koncentracji i umiejętności planowania. Przejście przez skomplikowane ścieżki będzie dla dzieci nie lada wyzwaniem, a jednocześnie świetną zabawą.

Kliknij i odnajdź drogę: Kategoria LABIRYNTY

I to nie koniec! Na Sali Gier znajdziesz też rebusy, literaki i mnóstwo innych kreatywnych zabaw DIY, które zapewnią godziny radości i nauki. Każda kategoria w menu po lewej stronie to nowe przygody i niespodzianki czekające na odkrycie!

Naklejki na słoiki

Poza propozycjami na zabawy dla dzieci w domu, mamy też coś dla starszych – na przykład naklejki na słoiki i przyprawy. Proste, idealne do oznaczania domowych przetworów, przypraw czy innych kuchennych skarbów. Dzięki nim Twoja spiżarnia nabierze nowego, estetycznego wyglądu, a wszystko będzie zawsze pod ręką i odpowiednio oznaczone.

Kliknij i oznacz swoje przyprawy i przetwory: Naklejki na słoiki

Czas z dzieckiem i Salą Gier

Jak widzisz, na Sali Gier każdy znajdzie coś, co go zachwyci i pochłonie na wiele godzin. Dla dzieci mamy kolorowanki, krzyżówki, labirynty i wiele innych łamigłówek, które nie tylko bawią, ale też uczą. Dorośli natomiast, mogą cieszyć się praktycznymi naklejkami na słoiki, które pomogą utrzymać porządek w kuchni i dodadzą jej estetycznego uroku.

PS. Dzień Dziecka to świetna wymówka, żeby samemu pobawić się w kolorowanie czy składanie origami! 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze