Gry online od DrTusza – zapraszam do zabawy - Blog firmowy DrTusz

Gry online od DrTusza – zapraszam do zabawy

Gry online

Każdy na swój sposób radzi sobie z nudą i ma własne sposoby na zabicie czasu. Jedni układają puzzle, czytają książki, drudzy oddają się swojemu hobby, a jeszcze inni, jak ja, szukają nowych sposobów na umilenie innym wolnej chwili – w poczekalni czy podczas podróży.
Zobacz moje gry online, które przygotowałem.

Już od wielu miesięcy możecie korzystać ze wszystkich „czasoumilaczy” na mojej stronie www.SalaGier.pl , gdzie regularnie zamieszczam nowe kolorowanki i łamigłówki. Ale Sala Gier to nie tylko gotowe do druku pliki. To również miejsce, gdzie znajdziecie gry online, które naprawdę wciągają, wymagają refleksu, dobrej pamięci i zręczności. Co dla Was przygotowałem?

Gry online – Super Rudy

To typowa gra zręcznościowa dla ludzi o świetnym refleksie i anielskiej cierpliwości, która naprawdę wciąga. Dla uzyskania najlepszego wyniku i bicia kolejnych rekordów można spędzić przed ekranem bardzo dużo czasu.

Zadaniem gracza jest sterowanie samochodem dostawczym w taki sposób, by nie dotknął sterty drukarek.

Chociaż brzmi to banalnie, w praktyce precyzja jest bardzo ważna. Dla najwytrwalszych przygotowałem niespodziankę, dlatego warto postarać się zdobyć minimum 20 punktów! Świetna zabawa i emocje gwarantowane. Zagraj teraz >KLIKNIJ<.

Gry online

Gry online – Memory

Jestem pewien, że grę memory zna każdy. Ta popularna zabawa polega na jak najszybszym odkryciu i dopasowaniu do siebie spośród kilkunastu zakrytych kart z obrazkami, identycznych par.

W moją wersję memory można zagrać online. Rusz głową, poćwicz pamięć i sprawdź, ile ruchów wystarczy, by dopasować do siebie wszystkie karty!
Zapraszam do gry – >KLIKNIJ<.

Gry online

Gry online – Szybkopis

Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze naprawdę się przydaje. Jednak, czy potrafisz zrobić to dokładnie?

Dla każdego, kto chciałby sprawdzić jak szybko pisze i czy nie popełnia po drodze błędów, przygotowałem zabawę.

Szybkopis to narzędzie, które generuje losowy tekst, który użytkownik ma za zadanie przepisać w wyznaczonym polu. Szybkopis zlicza czas oraz dokładność gracza. Spróbuj swoich sił, na pewno pójdzie Ci świetnie!
To co? Zaczynamy? >KLIKNIJ<!

Bądź na bieżąco!

Cały czas aktualizuję Salę Gier o nowe gry i zabawy! Znajdziesz tam również darmowe kolorowanki, rebusy, literaki, równania itp.
Zaglądaj tam regularnie, a nigdy nie zaznasz nudy!
Więcej o mojej Sali Gier przeczytasz w tekście „Sposób DrTusza na nudę„.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze