Darmowe gry i zabawy na ferie! Zapraszam na Salę Gier - Blog firmowy DrTusz

Darmowe gry i zabawy na ferie! Zapraszam na Salę Gier

Ferie zimowe 2023 trwają w najlepsze! Pogoda czasem płata figle, a sytuacje losowe sprawiają, że nasze pociechy wolny od szkoły czas spędzają w domowym zaciszu. Co zrobić, kiedy nuda weźmie górę? Skorzystać z Sali Gier! Mamy tam darmowe gry i zabawy na ferie! To istna skarbnica kreatywnych rozrywek. Nie tylko dla dzieciaków!

Darmowe gry i zabawy na ferie! Zapraszam na Salę Gier

Ferie zimowe – nie ma, że jest nudno!

Ferie to czas, na który dzieciaki czekają z utęsknieniem. Dwa tygodnie laby od szkoły brzmi świetnie. Chociaż rodzice również wspominają z nostalgią czasy dzieciństwa, kiedy sami cieszyli się przerwą od lekcji, to teraz mają nie lada orzech do zgryzienia.

Wyjazdy na ferie zazwyczaj nie trwają przez okrągłe dwa tygodnie. Dziadkowie również mają swoje sprawy i czasem są zmuszeni odmówić opieki nad wnukami.

Do tego dochodzą zimowe wieczory, które dłużą się w nieskończoność. Jak zwalczyć nudę?
Zapraszamy na Salę Gier DrTusza!

Darmowe gry i zabawy na ferie! Zapraszam na Salę Gier

Na Sali Gier czekają na Ciebie darmowe kolorowanki, labirynty, zagadki, rebusy, wykreślanki, puzzle i klasyczne gry. Łapki, państwa miasta, piłkarzyki, statki… wszystkie zabawy są do wydrukowania i pobrania za darmo. Bez limitu! Możesz je pobierać wielokrotnie, przekazać znajomym czy wydrukować w trybie offline.

Mamy też darmowe gry online, w ramach których możesz poprowadzić naszą furgonetkę, poćwiczyć pisane na klawiaturze lub wirtualnie pohasać po naszym magazynie czy zagrać w memory.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Z doświadczenia wiemy, że gry i zabawy z Sali Gier to świetna zabawa również dla dorosłych! Bawiąc się wspólnie z dzieciakami ćwiczymy zmysły i wybieramy się w sentymentalną podróż do dzieciństwa! 😉

darmowe gry i zabawy online
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze