Gry i zabawy za darmo – zimowa Sala Gier

Gry i zabawy za darmo – zimowa Sala Gier

Gry i zabawy za darmo

Nieubłaganie nastał grudzień a za oknami sypnął pierwszy śnieg. To doskonały moment, by na mojej Sali Gier pojawiły się nowości o zimowej tematyce, które uprzyjemnią długie wieczory lub skutecznie zaradzą nudzie. Widzieliście już wszystkie? Zapraszam do zabawy. Wszystkie gry i zabawy są zupełnie za darmo!

Gry i zabawy za darmo

Za oknem hula wiatr? Nie macie zamiaru wystawiać nosa za drzwi? Doskonale znam to uczucie. Przygotowałem dla Was coś specjalnego.

Gry i zabawy za darmo czekają. Macie ochotę poskładać rozsypane niczym kryształy soli literki?

A może chcecie pogimnastykować mózg przy pomocy świątecznych równań matematycznych? Nowe literaki, równania, kolorowanki, różnice i krzyżówki w zimowej odsłonie czekają.

Podejmijcie wyzwanie! Zapraszam na moją zimową Salę Gier.

Literaki

Podczas zimowych wypieków niechcący rozsypały mi się na stole literki. Pomożesz mi ułożyć z nich słowo? Pobierz literaki. Kliknij >TUTAJ<.

Gry i zabawy za darmo

Równania

Uf… pieczenie korzennych ciasteczek było naprawdę przyjemne. Zrobiłem ich tak dużo, że nie umiem zliczyć… Rozwiąż równanie i pomóż rozwiązać tę zagadkę! Pobierz równanie. Kliknij >TUTAJ<.

Chcesz rozwiązać równanie świąteczne? Możesz je pobrać stąd >KLIKNIJ<.

Gry i zabawy za darmo

Gry i zabawy za darmo – kolorowanki

Zima jest pełna kolorów! Chociaż warstwa śniegu przykrywa świat na biało, to barwne dekoracje, lampki i bombki nadają mu rumieńców. Sprawdź moje kolorowanki. Pobierz kolorowanki.
Szklaną kulę do pokolorowania znajdziesz >TUTAJ<.

kolorowanki

Znajdź różnice

Na pierwszy rzut oka obrazki są identyczne. Jednak diabeł tkwi w szczegółach, a ja zmieniłem to i owo. Znajdziesz wszystkie różnice w szklanej kuli? Pobierz różnice. >KLIKNIJ<.

znajdź-różnicę

Krzyżówka

W zimowych łamigłówkach znalazłem też miejsce na świąteczne krzyżówki. Przygotowałem aż dwa warianty. Rozwiążesz je obie? Sprawdź się! Pobierz krzyżówki. Zimowa krzyżówka na święta jest dostępna >TUTAJ<.

krzyżówki za darmo

Kolejną pobierzesz stąd >KLIKNIJ<.

Gry i zabawy za darmo

Gry i zabawy za darmo – nie ma nudy!

A jeśli rozwiązanie moich zimowych łamigłówek poszło Ci jak z płatka, zapraszam po więcej zabaw na www.SalaGier.pl. Znajdziecie tam inne kolorowanki, literki, krzyżówki, różnice i wiele, wiele  innych.

Sprawdźcie też koniecznie moje gry online!

Dowiedz się więcej o Sali Gier. Przeczytaj Gry online od DrTusza – zapraszam do zabawy.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze