Artykuły gościnne - napisz na nasz blog - Blog firmowy DrTusz

Napisz na nasz blog. Podziel się wiedzą i daj się poznać!

Działalność nierejestrowana, tajniki zachowania zdrowego kręgosłupa podczas pracy biurowej czy zasady budowania marki osobistej. To tylko niektóre z tematów poruszanych na naszym blogu w artykułach gościnnych, napisanych przez ekspertów w danych dziedzinach! Ty również możesz podzielić swoją wiedzą z naszymi czytelnikami! Napisz na nasz blog. Podziel się wiedzą i daj się poznać! Zapraszamy!

Napisz na nasz blog.

Blog DrTusza – skarbnica wiedzy

Nie samymi drukarkami człowiek żyje! Od lat na naszym blogu poruszamy tematy związane z tuszami, tonerami i drukarkami. Czasem żartujemy sobie, że nie ma drukarkowego tematu, którego nie wyczerpaliśmy 😉

Każdego dnia do naszej blogosfery zaglądają nowi czytelnicy. Subskrybenci newslettera (zapiszesz się do niego >TUTAJ<) otrzymują informacje o nowych artykułach poprzez nasz regularny mailing.

Postanowiliśmy zatem rozszerzyć ofertę tematyczną bloga DrTusza i zaprosić do tworzenia artykułów ekspertów w różnych dziedzinach, które wiążą się z zainteresowaniami naszych czytelników.

Napisz na nasz blog – poznaj naszych gości

Pierwszym tematem z cyklu „Artykułu gościnne” był teksty odnośnie nierejestrowanej działalności gospodarczej, autorstwa Pawła Jakimiuka – aplikanta radcowskiego i twórcy fanpage “W labiryncie prawa”.

Później doświadczona konferansjerka, Monika Grzymkowska podzieliła się z czytelnikami poradami odnośnie wystąpień publicznych.

W okresie świątecznym (kiedy wielu z nas pisze list do Mikołaja z prośbą o smartfona pod choinką) poprosiliśmy doradczynię ubezpieczeniową, Urszulę Ziółowską o wskazówki przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla telefonu.

Nowy rok to czas zmian i postanowień dotyczących dbania o zdrowie. Gościnny artykuł o tym, jak zachować zdrowy kręgosłup spędzając cały dzień przy biurku, napisała fizjoterapeutka Sylwia Małgorzata Dzieduszow.

Temat budowy marki osobistej oraz wykorzystania social mediów przy jej promocji obszernie omówiła Jolanta Ambrożewicz – przedsiębiorczyni i trenerka biznesu.

Cykl artykułów gościnnych ciągle się rozrasta. Co ważne – zapraszamy kolejnych ekspertów do przygotowania wpisów tematycznych. A może, Ty też chcesz skorzystać z naszej blogowej przestrzeni?

Napisz na nasz blog – podziel się wiedzą i daj się poznać!

Miejsce na naszym blogu udostępniam specjalistom z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym czytelnikom różnorodnych informacji – w przystępnej formie i w jednym miejscu.

Oczywiście staramy się maksymalnie zadbać o tych, którzy u nas publikują poprzez ich promowanie w naszych mediach społecznościowych. Gościnne artykuły są również wysyłane w mailingu.

Jeśli masz pomysł na ciekawy artykuł, chcesz go napisać i opublikować na blogu DrTusza, napisz na blog@drtusz.pl. Chętnie Cię poznamy!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze