Podsumowanie 2022! Zobacz, jak minął nam ten rok! - Blog firmowy DrTusz

Podsumowanie 2022! Zobacz, jak minął nam ten rok!

Powoli zbliżamy się do końca 2022 roku! Za nami 12 intensywnych miesięcy. Ci, którzy śledzą nas trochę dłużej, już dobrze wiedzą, że my nie wiemy, co to nuda. Zapraszamy Was na kolorową podróż po najważniejszych tegorocznych wydarzeniach i przygodach drużyny DrTusza!

Styczeń

Kiedy kota nie ma, myszy harcują! A kiedy nie ma szefów? Marcin i Grzesiek zrobili sobie wolne już w pierwszym miesiącu 2022 roku. A co na to reszta drużyny? Nikt nie próżnował!
Każdy dział zaczął testy udogodnień, które miałby poprawić jakość i wydajność pracy.

Zresztą, zobaczcie sami…

ekipa DrTusz testująca udogodnienia w pracy

Luty

Od zawsze lubimy dzielić się wiedzą! W lutym na łamach E-commerce w Praktyce nasz copywriter Karol Rutkowski podzielił się sekretami drukarkowego blogowania.Nasz blog to stale aktualizowana biblioteka nowinek ze świata drukarek i nie tylko.

Luty to też… walentynki! Odpaliliśmy zatem walentynkową pocztę. Nie zabrakło ciekawych wyznań i romantycznej twórczości 😉

Marzec

Marzec 2022 to miesiąc rekordu! Na liczniku DrTusz.pl licznik pokazał… 400 000 zamówień.

Klient, który zrealizował historyczne zamówienie pochodzi z miejscowości Laszczki.
Oczywiście nagrodziliśmy go upominkiem.

PS. W rolę klienta wcielił się Kacper – nasz serwisant.

A propo filmów. To nie mogliśmy odpuścić Willa Smitha i jego “występu” na oscarowej gali.

Jeśli chodzi o oscarowe role, to nasi koledzy z okazji Dnia Kobiet sprawili firmowym koleżankom pewną niespodziankę. Musieli przy tym wcielić się w… prawdziwych Meksykanów i zaprosić je na meksykańską ucztę 🙂

Kwiecień

Kwiecień tradycyjnie zaczęliśmy od Prima Aprilis. Kojarzycie popularne roboty kuchenne, do kupienia tylko podczas domowych prezentacji ? No to my chcąc powtórzyć ich sukces, stworzyliśmy Drukarkomix…

A tak całkiem na serio, to w kwietniu zrealizowaliśmy pierwszą edycję akcji “Zutylizuj drukarkę z DrTuszem”. Ci, którzy przynieśli do nas wyeksploatowane drukarki, otrzymali w nagrodę roślinki.

Maj

W maju po raz kolejny pojawiliśmy się na łamach E-commerce w Praktyce. Tym razem nasz CEO, Grzesiek opowiedział czytelnikom o zarządzaniu magazynem i rozwiązaniach, które stosujemy w naszej logistyce.

Maj to również9. PKO Białystok Półmaraton. Krzysiek poszedł na całość i po raz kolejny pokonał najdłuższy dystans (21,1 km)! Natomiast Darek, Grzesiek, Kasia i Michał pobiegli na 5 kilometrów! Wszyscy zameldowali się na mecie.

Czerwiec

No i mamy połowę roku. W czerwcu wpadliśmy na pomysł, aby dać kolejne życie naszym kartonom. Udało się nam podjąć współpracę z białostockimi firmami, które odbierają od nas opakowania, aby te służyły dalej.

Czerwiec minął nam na sportowo. W pierwszą niedzielę miesiąca na Orliku przy ul. Jaworowej 8 w Białymstoku odbył się III Turniej o Puchar DrTusza!

Ponadto, kilka dni później kolejny wzięliśmy udział w Sztafecie Maratońskiej Plum Ekiden – Sztafeta maratońska

Wystawiliśmy dwa 6-osobowe teamy. Każdy z nich musiał przebiec 42,195 km! Wszyscy biegacze DrTusz Biega spisali się na medal! 

Miesiąc rozpoczęliśmy z piłką i… tak go też zakończyliśmy! 28 czerwca odbyła się VI edycja Błotnej Ligii Mistrzów w Korycinie! Było dużo błota, słońca i dobrej zabawy!
W czerwcu powiększyliśmy również nasz zespół. Do załogi dołączyła Justyna, która zajmuje się kwestiami związanymi z SEO. 

Lipiec

Nie zatrzymujemy się! Stale wzmacniamy team! W lipcu dołączył do nas Łukasz, który wspiera swoją wiedzą i umiejętnościami nasze działania IT.

Sierpień

Sierpień jest niby fajny, ale każdy wie, że zaraz… pierwszy dzwonek. Dlatego przygotowaliśmy konkurs matematyczny. Uczestnicy musieli ustalić, ustalić, ile pudełek z tuszami zmieści się w firmowym busie.

Wrzesień

Początek roku szkolnego to dla nas okres wytężonej pracy. Ponowiliśmy akcję „Zutylizuj drukarkę z DrTuszem”.

Chociaż roboty było co niemiara, to zawsze korzystamy z okazji do tego, aby dobrze celebrować chwile. I tak oto na Dzień Chłopaka nasze koleżanki wykazały się kreatywnością i przygotowały niespodzianki męskiej części załogi. Nie wiemy, co było większe – radość, czy zaskoczenie!

Październik

Co można ciekawego robić w październiku? Zdobywać wiedzę! Dwa intensywne dni na Kongresie For Social Media dały nam dużą dawkę wiedzy i inspiracji. Nabraliśmy apetytu na kolejne takie wydarzenia.

Listopad

Premiera drugiego sezonu The Office skłoniła nas do pewnej akcji 🙂

Ponadto podczas październikowego okienka transferowego do naszego zespołu marketingowego dołączył Marcin.

Z kolei na blogu pojawił się pierwszy artykuł gościnny! Nowy cykl otworzyła publikacja z dziedziny prawa.

Grudzień

No i mamy ostatni miesiąc. Czas refleksji, podsumowań i … Świąt!
Ale zanim zabraliśmy się za pieczenie pierników, nasza koleżanka Katarzyna Zontak została zaproszona przez Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej na spotkanie ze studentami.

Podczas wystąpienia opowiedziała o tym, jak za pomocą różnych mediów społecznościowych dotrzeć do klientów w trudnej branży.

Poza tym w drugiej połowie miesiąca wystartowaliśmy z kampanią Wydrukuj marzenia na Święta.

Plany, plany, plany!

Rozwijać się, poprawiać jakość i dbać o asortyment tuszów i tonerów! To nasze cele na 2023 rok. Mijający 2022 możemy uznajemy za bardzo udany czas. Przywitaliśmy nowych kolegów, odwiedziliśmy nowe miejsca i zrealizowaliśmy kilka fajnych pomysłów.

Jedno wiemy na pewno! Nie planujemy zwalniać tempa!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze