TOP3 drukarki - styczeń 2023 - Blog firmowy DrTusz

TOP3 DrTusza – polecane drukarki styczeń 2023

Nowy rok, nowe pytania i nowe TOP3 drukarki w 2023 roku. W mailach czy wiadomościach na naszych social mediach prosicie o polecenie drukarek, które świetnie będą nadawały się do Waszego domu lub biura. Dodatkowo chcielibyście mieć pewność, że jest to sprzęt do którego są dostępne zamienniki. Mamy dla Was 3 propozycje, na które powinniście zwrócić uwagę, jeśli szukacie sprzętu do domu, małego biura lub swojej firmy!

Wybór drukarki – na co zwrócić uwagę?

Zawsze naciskamy na to, aby odpowiednio zastanowić się nad drukarką pasującą do potrzeb użytkownika. Dlaczego? Dobór odpowiedniej drukarki jest ważny, ponieważ ma wpływ na jakość druku, koszty eksploatacji, wydajność oraz funkcjonalność. 

To wszystko jest indywidualną potrzebą każdej osoby. Nie interesuje Cie bardzo wysoka jakość, ponieważ drukujesz tylko proste tekstowe dokumenty? Nie potrzebujesz więc przepłacać za sprzęt z ultra super jakością. 

Drukujesz bardzo dużo papierów w firmie? Zastanów się nad zwiększeniem budżetu na zakup sprzętu – ilość wydrukowanych dokumentów na jednym tuszu czy tonerze decyduje o tym, jaki będzie koszt eksploatacji Twojego urządzenia. Te tańsze urządzenia z reguły mają mniej opłacalną wydajność.

Tak samo w przypadku dodatkowych funkcjonalności – należy zastanowić się czy potrzebujesz prostej drukarki jednofunkcyjnej, czy może wielozadaniowego urządzenia drukującego. 

Czytaj dalej, aby poznać TOP3 drukarki w 2023 roku.

TOP3 drukarki – Canon Pixma TS705a na pierwszy ogień

Canon Pixma TS705a to drukarka atramentowa z funkcją druku dwustronnego, która jest przeznaczona do użytku domowego. Posiada ona 5 tuszów, w tym jeden fotograficzny, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości druku zarówno tekstów, jak i zdjęć.

Drukarka ta posiada również wiele funkcji, które mogą się przydać w domowym zaciszu. Możesz drukować zarówno z komputera, jak i bezpośrednio z urządzeń mobilnych dzięki łączności Wi-Fi, co jest bardzo wygodną funkcją. Drukarka Canon Pixma TS705a obsługuje także różne formaty papieru, w tym papier fotograficzny oraz papier z powłoką matową, co daje większą elastyczność w kwestii drukowania różnego rodzaju dokumentów.

Drukarka ta posiada także funkcję automatycznego druku dwustronnego, co pozwoli Ci na oszczędność papieru oraz środowiska, które w naszej ekipie tak uwielbiamy. Ekstra bonusem jest to, że działa w trybie oszczędzania energii, co pozwala na ograniczenie zużycia energii elektrycznej.

Sprawdź dostępność tego urządzenia na naszej stronie – kliknij TUTAJ

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1510 E – prostota i niezawodność

W obecnych czasach nasze domy bywają często są naszym biurem, a co za tym idzie okazuje się, że sam druk to za mało. Potrzebny jest sprzęt ze skanerem i opcją kopiowania. Do tego najlepiej, aby w razie rzadszej aktywności nic nie zaschło i nie generowało dodatkowych kosztów, prawda?

Szukasz więc drukarki takiej jak Brother DCP-1510 E! To monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje prędkość druku aż do 20 str./minutę, oczywiście w formacie A4. 

Dzięki technologii laserowej nie ma ryzyka zaschnięcia tuszu w głowicy. Brak rozbudowanych funkcji rekompensuje niska cena zakupu, niezawodność i łatwość w obsłudze. Używając zamienników nie tracisz jakości, a obniżasz koszt użytkowania. 

Sprawdź materiały eksploatacyjne do tego urządzenia na naszej stronie >TUTAJ<

Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro MFP M479 FNW

Drukarka do firmy powinna być przede wszystkim stale gotowa do użycia, z opcją druku przez WiFi z dowolnego pomieszczenia i drukiem min. 25 stron na minutę zarówno mono, jak i w kolorze. 

Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wybór laserowego urządzenia wielofunkcyjnego HP Color LaserJet Pro MFP M479 FNW które łączy w sobie 3 najważniejsze funkcje – druk, skan oraz kopiowanie. 

Sprzęt łatwy w obsłudze, nie wymagający częstej konserwacji sprawdzi się w dowolnej firmie. Dostępny komplet zamienników wkładów laserowych 415X do HP ma wydajność na poziomie 25500 stron!

Samo urządzenie oraz zamienniki do HP Color LaserJet Pro MFP M479 FNW możesz podejrzeć TUTAJ

Jeśli proponowane urządzenie nie spełniają Twoich oczekiwań, skontaktuj się ze mną. Na Twoje pytanie czekam na moich kanałach w mediach społecznościowych.

Aktywnie udzielam się na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Pisz śmiało. Zapytanie możesz też wysłać na blog@drtusz.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze