Sposób DrTusza na nudę - Blog firmowy DrTusz

Sposób DrTusza na nudę

sposób na nudę

W moim kolorowym teamie nie istnieje pojęcie nudy, jednak nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać kolejne pomysły na to, jak umilić naszym Klientom czas. Ze względu na wyjątkowe okoliczności, jakimi jest akcja #zostańwdomu, prace nad najnowszym projektem nabrały tempa, dzięki czemu dzisiaj mogę opowiedzieć o nim więcej. Przed Wami mój sposób na nudę. SalaGier.pl to miejsce, w którym znajdziecie wszystko, co ucieszy Wasze pociechy i zajmie je na kilka chwil. Kto wie, może także i Wy znajdziecie tam coś dla siebie?

SalaGier.pl – co to takiego?

W serwisie SalaGier.pl  znajdują się kolorowanki i łamigłówki dla dzieci przygotowane do wydruku, a także darmowe gry online.

Korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe i banalnie proste. Nawigację po Sali Gier ułatwiają kategorie stworzone ze względu na rodzaj zabawy, dzięki czemu z łatwością można odnaleźć a następnie wydrukować ulubioną kartę pracy.

Jakie kategorie przygotowałem? Oto kilka z nich:

Kolorowanki do wydruku

Od zwykłych po matematyczne – kilka rodzajów kolorowanek, które zamieściłem w Sali gier nie pozwolą na monotonię i umożliwią dostosowanie zabawy do wieku dziecka.

Każda pokolorowana karta jest wyjątkowa – ilu autorów, tyle efektów końcowych. Koniecznie pochwalcie się swoimi.

łamigłówki

Labirynty do wydruku

Ten rodzaj łamigłówki  wymaga cierpliwości i wprawnego oka. Mam jednak nadzieję, że znajdą się chętni, by pomóc mi bezbłędnie doręczyć paczkę czy znaleźć drogę do drukarki. Wszystkie labirynty do wydruku znajdziecie >TUTAJ<

Bez Was nie dam rady!

rebusy

Rebusy do wydruku

Czy da się z kilku słów stworzyć jeden wyraz? Oczywiście, że tak. Tu utniemy sylabę, tam wymienimy literkę i gotowe. Rebus jak malowany!

Spróbujcie swoich sił i zgadnijcie, jakie hasła ukryłem w swoich rebusach. Mała podpowiedź – na pewno znacie te słowa. Często ich używam i bardzo je lubię.

darmowe gry online

Równania matematyczne do wydruku

Matematyka nie musi być nudna – w moich równaniach oprócz umiejętności liczenia ważne jest też logiczne myślenie. Która zapałkę należy przełożyć, aby równanie było prawidłowe?

Jaka cyfra kryje się za tonerem? Czas na gimastykę dla bystrych głów, na pewno szybko udzielicie poprawnych odpowiedzi.

Wszystkie równania matematyczne znajdziesz >TUTAJ<.

Sudoku do wydruku

A jeśli równania zwiększyły apetyt na liczenie, warto sięgnąć po sudoku. Ta ponadczasowa, znana od wieków łamigłówka to rozrywka dla każdego niezależnie od wieku.

Z myślą o najmłodszych opracowałem mniej skomplikowane, ale równie wciągające arkusze z sudoku

Bonus – jeszcze więcej zabaw

Oprócz wyżej opisanych kategorii na stronie SalaGier.pl znajdują się jeszcze wykreślanki, krzyżówki, literaki. Dla każdego coś dobrego, a moja baza cały czas się powiększa.

Dla tych, którzy rozwiązali już wszystkie moje zagadki mam niespodziankę. Jest nią zamieszczony w serwisie generator krzyżówek, wykreślanek i labiryntów. To dobry sposób na nudę!

Pozwoli on jednym kliknięciem stworzyć zupełnie nową kartę pracy gotową do natychmiastowego wydruku.

Darmowe gry online

Ale to nie wszystko – SalaGier.pl to także miejsce, w którym można zagrać w moje gry online. 

Super Rudy to wciągająca gra zręcznościowa. Za zdobycie określonej liczby punktów można zgarnąć rabat na moje zamienniki w sklepie DrTusz.pl . Warto się zatem postarać – emocje gwarantowane.

Szybkopis Rudego to z kolei gra, dzięki której sprawdzicie, jak szybko jesteście w stanie pisać na klawiaturze.

Gra losowo wybiera zdania, które należy dokładnie przepisać. To wcale nie jest takie proste. Przekonajcie się sami i bijcie własne rekordy. Ten sposób na nudę rozwija umiejętność obsługi klawiatury.

sposób na nudę

Wszystkie darmowe gry znajdziesz >TUTAJ<

Sposób na nudę dla małych i dużych

Sala Gier to serwis, który stale rozwijam i powiększam o kolejne zabawy. Mam nadzieję, że przypadnie Wam i Waszym pociechom do gustu. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Was do zabawy.

Chętnie dowiem się także, które kategorie moich łamigłówek są Waszymi ulubionymi, a jakich Wam jeszcze brakuje. Udanego rozwiązywania!

Sprawdź też „Łamigłówki Rudego – wydrukuj, pomaluj, baw się!

 

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze