DrTusz w #hot16challenge2 - Blog firmowy DrTusz

DrTusz w #hot16challenge2

#hot16challenge2

Druga edycja akcji #hot16challenge2 ma na celu zebranie środków na rzecz pomocy służbie zdrowia, która w dobie pandemii koronawirusa boryka się z wieloma problemami. Postanowiliśmy wspomóc inicjatywę. Zobaczcie, jak Rudy poradził sobie z 16 wersami.

O co chodzi w tej akcji?

Pierwsza edycja #hot16challennge miała miejsce w 2014 roku. Zainaugurował ją Karol „Solar” Poziemski – raper i założyciel jednej z czołowych obecnie wytwórni muzycznych, skupiających artystów związanych z ulicznym brzmieniem.

Akcja nawiązująca do popularnego wówczas i Ice Bucket Challenge (kto jeszcze pamięta wylewanie na siebie wiaderek lodu?) zyskała dużą popularność. Przyłączyło się do niej wielu artystów.

Po sześciu latach Solar zainaugurował #hot16challenge2. Tym razem wyzwaniu towarzyszy zbiórka na portalu Siepomaga. Wpłaty w ramach akacji „Beef z koronawirusem #hot16challenge” zostaną przekazane na rzecz pomocy lekarzom i szpitalom w walce z pandemią.

Chyba nikt się nie spodziewał, że druga edycja akcja zyska taki rozgłos. Poza środowiskiem raperów swoje wersy zaczęli nagrywać również sportowcy, aktorzy, celebryci i politycy. Swoje rymy na bit położył nawet prezydent!

Krystyna Czóbówna, Maryla Rodowicz i inne osobistości z pierwszych stron gazet również podjęły wyzwanie.

Viralowe zasięgi i okupienie youtubowej karty „Na czasie” to jednak tylko tło zbiórki, której licznik w momencie publikacji tego tekstu przekroczył 2 200 000 zł!

#hot16challenge2 i DrTusz

Lubię pomagać, co zapewne wiecie nie od dziś. Tym razem postanowiłem spróbować swoich sił w nieco innej formie artystycznej. Dzięki pomocy mojego zespołu nagrałem swoją szesnastkę.

Bit użyczył mi Clockworkkk Sprawdźcie, jak nam wyszło. Będę wdzięczny, jeśli wesprzecie zbiórkę na Siepomaga.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze