DrTusz w #hot16challenge2

DrTusz w #hot16challenge2

#hot16challenge2

Druga edycja akcji #hot16challenge2 ma na celu zebranie środków na rzecz pomocy służbie zdrowia, która w dobie pandemii koronawirusa boryka się z wieloma problemami. Postanowiliśmy wspomóc inicjatywę. Zobaczcie, jak Rudy poradził sobie z 16 wersami.

#hot16challenge2 o co chodzi

Pierwsza edycja #hot16challennge miała miejsce w 2014 roku. Zainaugurował ją Karol „Solar” Poziemski – raper i założyciel jednej z czołowych obecnie wytwórni muzycznych, skupiających artystów związanych z ulicznym brzmieniem.

Akcja nawiązująca do popularnego wówczas i Ice Bucket Challenge (kto jeszcze pamięta wylewanie na siebie wiaderek lodu?) zyskała dużą popularność. Przyłączyło się do niej wielu artystów.

Po sześciu latach Solar zainaugurował #hot16challenge2. Tym razem wyzwaniu towarzyszy zbiórka na portalu Siepomaga. Wpłaty w ramach akacji „Beef z koronawirusem #hot16challenge” zostaną przekazane na rzecz pomocy lekarzom i szpitalom w walce z pandemią.

Chyba nikt się nie spodziewał, że druga edycja akcja zyska taki rozgłos. Poza środowiskiem raperów swoje wersy zaczęli nagrywać również sportowcy, aktorzy, celebryci i politycy. Swoje rymy na bit położył nawet prezydent!

Krystyna Czóbówna, Maryla Rodowicz i inne osobistości z pierwszych stron gazet również podjęły wyzwanie.

Viralowe zasięgi i okupienie youtubowej karty „Na czasie” to jednak tylko tło zbiórki, której licznik w momencie publikacji tego tekstu przekroczył 2200 000 zł!

#hot16challenge2 i DrTusz

Lubię pomagać, co zapewne wiecie nie od dziś. Tym razem postanowiłem spróbować swoich sił w nieco innej formie artystycznej. Dzięki pomocy mojego zespołu nagrałem swoją szesnastkę.

Bit użyczył mi Clockworkkk Sprawdźcie, jak nam wyszło. Będę wdzięczny, jeśli wesprzecie zbiórkę na Siepomaga.pl.

To może ci się spodobać

0 0 Zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze