Drukarki na home office. 3 propozycje DrTusza - Blog firmowy DrTusz

Drukarki na home office. 3 propozycje DrTusza

Drukarki na home office

W czasach smartfonów, notebooków, laptopów, mini-PC praca zdalna jest o wiele prostsza. Niezbędne narzędzia można zabrać z biura do domu. Jest jednak pewien wyjątek – drukarka. Zobacz, jakie drukarki na home office polecam, aby drukować służbowe dokumenty w domowym zaciszu tanio i wygodnie.

Drukarki na home office. Pracuj wygodnie.

Jak wspomniałem na początku, zabranie do domu narzędzi niezbędnych do pracy biurowej nie jest niczym trudnym. Dziś większość firm zapewnia swoim pracownikom laptopy w zupełności wystarczające do wykonywanych zadań.

Oczywiście istnieją branże, w których praca zdalna jest nie tyle trudna, co wręcz niemożliwa.

Nawet tam, gdzie organizacja home office jest prosta wiele urządzeń musi też pozostać w biurze z racji swoich gabarytów i nieporęczności. Raczej nie zabierzesz do domu ekspresu do kawy lub… drukarki.

Od początku pandemii widzę zwiększone zainteresowanie drukarkami niezbędnymi do pracy zdalnej. Zobacz 3 drukarki na home office, które będą idealne na ten czas.

HP LaserJet Pro M15w

Mała, sprytna i elegancka. Do tego posiada Wi-Fi! Oto niezawodna Hewlett-Packard LaserJet Pro M15w – drukarka idealna na home office. Drukowanie z telefonu jest proste i wygodne.

Dzięki funkcji Wi-Fi Direct podłączysz drukarkę bezprzewodowo bez konieczności uprzedniego łączenia się z siecią Wi-Fi.

Drukarki na home office

Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii, a szybkość druku do 18 stron A4/min zapewnia wysoki standard pracy.

Do tego Kalifornijczycy wyposażyli ten model w podajnik na 150 arkuszy! Całość sprawia, że HP LaserJet Pro M15w z pewnością ułatwi pracę z domu.

Zamiennik tonera 44A do HP LaserJet Pro M15w wystarczy na ok. 1000 wydruków.

Brother HL-1223WE

Byli Kalifornijczycy, czas na Japończyków. Brother HL-1223WE to również mała drukarka laserowa drukująca w czerni. Moduł łączności bezprzewodowej sprawia, że laserowy Brother świetnie sprawdzi się jako drukarka Wi-Fi.

Podajnik papieru na 150 arkuszy umożliwia szybkie drukowanie dużych ilości dokumentów. Szybkość druku osiąga nawet 20 stron na minutę, co stanowi kolejny atut tego modelu.

praca zdalna

Wysokowydajny zamiennik tonera TN-1090 do drukarki Brother HL-1223WE wystarczy na ok 1500 stron niezwykle tanich i dobrych wydruków.

Drukarka Brother posiada system oddzielnego bębna i tonera. Posiadam również sprawdzony zamiennik bębna, na który również przysługuje darmowa dostawa. Tak samo jak na każdy produkt w moim sklepie.

HP LaserJet Pro M102w

Znów wracamy do do słonecznej Kalifornii. HP LaserJet Pro M102W to również rozsądna propozycja.

Drukarka HP LaserJet Pro M102W jest przeznaczona dla użytkowników oczekujących od drukarki tylko tego, aby drukowała solidnie, szybko i tanio… zawsze, kiedy akurat trzeba coś wydrukować.

Ten model drukuje w czerni z szybkością do 22 str./min. Pierwszą stronę drukuje w 7,3 sekundy.

Drukarki na home office

Dzięki podajnikowi na 160 arkuszy nie musisz uzupełniać papieru. Drukowanie ze smartfona jest proste i wygodne.

Ten model obsługuje też technologię AirPrint, która pozwala na wygodną obsługę z urządzeń mobilnych firmy Apple.

Drukarka HP LaserJet Pro M102W jest kompatybilna z dwoma wkładami laserowymi.

Zamiennik tonera 17A ma wydajności ok. 1600 stron. Wydajność zamiennika tonera 17X szacuje się na 6000 stron. Oczywiście mam wspomniane zamienniki w ofercie na DrTusz.pl!

Drukarki na home office. Zawsze coś doradzę

Wybór drukarki na home office to nie taka prosta sprawa. Jeśli powyższe modele nie spełniają Twoich oczekiwań, zawsze możesz zwrócić się do mnie z prośbą o radę! Chętnie pomogę.

Pisz śmiało na blog@drtusz.pl.
Popatrzymy, poradzimy i wybierzemy coś odpowiedniego.

PS. Jeśli nudzi Co się na home office, sprawdź moje darmowe gry online. Więcej przeczytasz o nich >TUTAJ<.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze