Nasze know-how

Sklep internetowy DrTusza #PoznajNas

563

Sklep internetowy DrTusz działa od 2008 roku. Wchodząc na DrTusz.pl masz niemal 100% pewności, że znajdziesz tam tusz lub toner do swojej drukarki. Poza materiałami eksploatacyjnymi oferujemy również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Mamy darmową dostawę zawsze i na wszystko. Automatyzacja zakupów, wysoka jakość obsługi i bogaty asortyment byłby jednak niewiele warte, gdyby nie barwna załoga sklepu internetowego!

Sklep internetowy DrTusza – DrTusz.pl

Sklep internetowy DrTusz.pl działa od 2008 roku. Lata doświadczeń w drukarkowej branży, analizowanie danych i trendów pozwoliły nam stworzyć w internecie miejsce, w którym nawet największy drukarkowy laik odnajdzie się bez problemu.

Pomoże w tym wyszukiwarka na stronie głównej sklepu. Możesz w niej wpisać model drukarki – wówczas wyświetli Ci się lista dostępnych wkładów – zarówno zamienników, jak i oryginałów.

Możesz też wstukać w pole z lupą oznaczenie wkładu. Efekt będzie zawsze ten sam – zobaczysz listę dostępnych materiałów eksploatacyjnych.

Gdyby doszło do sytuacji (ale zdarza się to rzadko), że nie posiadamy jakiegoś wkładu na stanie, wyślij zapytanie na adres sklep@drtusz.pl.
Zobaczymy, co się da z tym fantem zrobić.
Przeczytaj też: Jak robić zakupy? Poradnik nowych Klientów DrTusz.pl.

Sklep internetowy DrTusz.pl – 24h/7

Zakupy online możesz oczywiście zrobić o każdej porze! Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, Emanuela, Kasia, Przemek, Krzysiek i Marcin (Góra) są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Do zadań załogi sklepu internetowego należy:

  • odpowiadanie na zapytania Klientów (mail, czat, telefon);
  • regularna aktualizacja oferty;
  • wystawianie faktur;
  • obsługa reklamacji;
  • doradztwo produktowe;

To musisz wiedzieć o DrTusz.pl

U nas slogan „Klient nasz Pan” nie sprowadza się do pustego frazesu. Dwoimy się i troimy, aby zadbać o komfort kupujących. Sklep internetowy w całym ekosystemie DrTusza stanowi niezwykle ważne ogniwo, gdyż obsługuje Klientów na terenie całego kraju.

Z tego powodu trzymamy się kilku nienaruszalnych zasad. Niezmiennie!

Darmowa dostawa

U nas darmowa dostawa obowiązuje zawsze i na wszystko. Nie mamy limitów cenowych. Darmowa dostawa dotyczy wszystkich form wysyłki.

48/24

Jeśli w ciągu 48 godzin od chwili, gdy otrzymasz swoje zamówienie i stwierdzisz, że Twój wkład nie działa prawidłowo, wymienimy go na nowy. Zrobimy na nasz koszt. Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 24 godzin.

Pozytywna reklamacja

Klient nasz pan i Klient ma zawsze rację! W przypadku zastrzeżeń do jakości naszych tuszów i tonerów, możesz je zwrócić. Zwrot będzie na nasz koszt.

Zakupy bez ryzyka

„U nas kupujesz – nic nie ryzykujesz”. W ciągu 14 dni od otrzymania swojego wkładu do drukarki, masz prawo jego zwrotu (jeśli będzie w stanie nienaruszonym) bez podania przyczyny. Dotyczy to również zamówień złożonych przez firmy.

Wysyłka w 24h

Zamówienia wkładów do drukarek z logo DrTusz wysyłamy do 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia.

Sklep internetowy DrTusza – co zrobić, aby dołączyć do zespołu!

Praca z drużyną DrTusz.pl nie należy do nudnych! Chcesz do niej dołączyć? Ciągle się rozwijamy – a co za tym idzie – regularnie powiększamy nasze kolorowe grono.

Zaglądaj regularnie do zakładki “Praca”. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, zawsze możesz wysłać nam CV na adres praca@drtusz.pl.