Sklep internetowy DrTusza #PoznajNas - Blog firmowy DrTusz

Sklep internetowy DrTusza #PoznajNas

Sklep internetowy DrTusz działa od 2008 roku. Wchodząc na DrTusz.pl masz niemal 100% pewności, że znajdziesz tam tusz lub toner do swojej drukarki. Poza materiałami eksploatacyjnymi oferujemy również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Mamy darmową dostawę zawsze i na wszystko. Automatyzacja zakupów, wysoka jakość obsługi i bogaty asortyment byłby jednak niewiele warte, gdyby nie barwna załoga sklepu internetowego!

Sklep internetowy DrTusza

Sklep internetowy DrTusza – DrTusz.pl

Sklep internetowy DrTusz.pl działa od 2008 roku. Lata doświadczeń w drukarkowej branży, analizowanie danych i trendów pozwoliły nam stworzyć w internecie miejsce, w którym nawet największy drukarkowy laik odnajdzie się bez problemu.

Pomoże w tym wyszukiwarka na stronie głównej sklepu. Możesz w niej wpisać model drukarki – wówczas wyświetli Ci się lista dostępnych wkładów – zarówno zamienników, jak i oryginałów.

Możesz też wstukać w pole z lupą oznaczenie wkładu. Efekt będzie zawsze ten sam – zobaczysz listę dostępnych materiałów eksploatacyjnych.

Jak dobrać odpowiedni zamiennik do drukarki

Gdyby doszło do sytuacji (ale zdarza się to rzadko), że nie posiadamy jakiegoś wkładu na stanie, wyślij zapytanie na adres sklep@drtusz.pl.
Zobaczymy, co się da z tym fantem zrobić.
Przeczytaj też: Jak robić zakupy? Poradnik nowych Klientów DrTusz.pl.

Sklep internetowy DrTusz.pl – 24h/7

Zakupy online możesz oczywiście zrobić o każdej porze! Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, Emanuela, Kasia, Przemek, Krzysiek i Marcin (Góra) są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

sklep drtusza zespół

Do zadań załogi sklepu internetowego należy:

  • odpowiadanie na zapytania Klientów (mail, czat, telefon);
  • regularna aktualizacja oferty;
  • wystawianie faktur;
  • obsługa reklamacji;
  • doradztwo produktowe;

To musisz wiedzieć o DrTusz.pl

U nas slogan „Klient nasz Pan” nie sprowadza się do pustego frazesu. Dwoimy się i troimy, aby zadbać o komfort kupujących. Sklep internetowy w całym ekosystemie DrTusza stanowi niezwykle ważne ogniwo, gdyż obsługuje Klientów na terenie całego kraju.

Z tego powodu trzymamy się kilku nienaruszalnych zasad. Niezmiennie!

Darmowa dostawa

U nas darmowa dostawa obowiązuje zawsze i na wszystko. Nie mamy limitów cenowych. Darmowa dostawa dotyczy wszystkich form wysyłki.

48/24

Jeśli w ciągu 48 godzin od chwili, gdy otrzymasz swoje zamówienie i stwierdzisz, że Twój wkład nie działa prawidłowo, wymienimy go na nowy. Zrobimy na nasz koszt. Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 24 godzin.

Pozytywna reklamacja

Klient nasz pan i Klient ma zawsze rację! W przypadku zastrzeżeń do jakości naszych tuszów i tonerów, możesz je zwrócić. Zwrot będzie na nasz koszt.

Zakupy bez ryzyka

„U nas kupujesz – nic nie ryzykujesz”. W ciągu 14 dni od otrzymania swojego wkładu do drukarki, masz prawo jego zwrotu (jeśli będzie w stanie nienaruszonym) bez podania przyczyny. Dotyczy to również zamówień złożonych przez firmy.

Wysyłka w 24h

Zamówienia wkładów do drukarek z logo DrTusz wysyłamy do 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia.

Sklep internetowy DrTusza – co zrobić, aby dołączyć do zespołu!

Praca z drużyną DrTusz.pl nie należy do nudnych! Chcesz do niej dołączyć? Ciągle się rozwijamy – a co za tym idzie – regularnie powiększamy nasze kolorowe grono.

Zaglądaj regularnie do zakładki “Praca”. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, zawsze możesz wysłać nam CV na adres praca@drtusz.pl.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze