Zamówienie nr 400 000 wpadło! Świętujemy! - Blog firmowy DrTusz

Zamówienie nr 400 000 wpadło! Świętujemy!

Kiedy w 2008 roku startował nasz sklep internetowy DrTusz.pl, poza marzeniami mieliśmy również plan działania i strategię. To one miały nam pomóc w dążeniu do celu. Ciężka praca i wytrwałość opłaciła się. 18 marca 2022 osiągnęliśmy kolejny sukces. Licznik zamówień przekroczył 400 000!

400000 zamówień w DrTusz

Zamówienie nr 400 000

Zamówienie numer 400 000 zostało złożone 18 marca 2022 o godzinie 17:43! Nasz Klient z miejscowości Laszczki zamówił toner Canon CRG-728. Było to jego kolejne zakupy.

Wraz z tonerem Canon Złoty Klient otrzymał dedykowany list i zestaw naszych gadżetów!

Zamówienie tuszów i tonerów w DrTusz.plNie mogliśmy też odpuścić okazji do uczczenia tego wydarzenia. Specjalnie na tę okazję powstało nasze jubileuszowe wideo!

A zaczęło się tak…

Była niedziela, 30 marca 2008. Na polskich lotniskach zaczęły obowiązywać takie same przepisy, jak w pozostałych krajach strefy Schengen, a w Wenecji otwarto po remoncie Pałac Dożów.
Tego dnia na DrTusz.pl wpadło zamówienie nr 1 na toner HP.

Ten mały krok dla Klienta był ogromnym krokiem dla naszej firmy.

Przez te lata i 400 000 nasza firma mocno urosła. Obecnie obok sklepu stacjonarnego i internetowego prowadzimy również serwis drukarek.

Codziennie nasz zespół podzielony na kilka działów dba o obsługę bieżących zamówień, monitorowanie jakości obsługi Klienta oraz analizę danych. Szukamy też nowych kierunków rozwoju…

8 grudnia 2014 roku świętowaliśmy 20 000 zamówień. Zaledwie 3 lata później, w niedzielę, 21 listopada o godzinie 23:25 sklepowy licznik wskazał zamówienie nr 100 000. Zakupów dokonał Przemek z Łodzi.

Pracujemy na sukces

Kolejne rekordy sprzedaży są powodem do radości. Mimo dobrych wyników nie pozwalamy sobie na osiadanie na laurach. Nieustannie staramy się rozwijać, aby zakupy w naszym sklepie były jeszcze wygodniejsze!

Dlaczego warto być z nami dalej? Pokrótce przypomnę 😉

Darmowa dostawa
Obowiązuje zawsze i na każdy produkt. Nieważne, jaki sposób dostawy wybierzesz.

48/24
Jeśli w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania przesyłki ze swoim zamówieniem stwierdzisz, że Twój tuszu lub toner nie działa właściwie, wymienimy go na nowy. Pokryjemy koszty wysyłki. Nowa przesyłka zostanie wysłana w ciągu 24 godzin.

Pozytywna reklamacja
Bez ściemniania – Klient ma zawsze rację! W przypadku zastrzeżeń do jakości naszych tuszów lub tonerów, możesz je zwrócić na nasz koszt.

Zakupy bez ryzyka

„U nas kupujesz – nic nie ryzykujesz”. W ciągu 14 dni od otrzymania wkładu do drukarki, masz prawo do zwrotu bez podania przyczyny. Dotyczy to również zamówień złożonych przez firmy.

Wysyłka w 24h

Tonery i tusze desygnowane logo DrTusz wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze