DrTusz i jego 100 000! - Blog firmowy DrTusz

DrTusz i jego 100 000!

Przed nami wyjątkowy moment. Lada dzień liczba zamówień w naszym sklepie przekroczy 100 000! 😀 Już teraz rozpoczęliśmy przygotowania do świętowania. W tak ważnej chwili #Rudy nie zapomina jednak o użytkownikach swoich tuszów i tonerów. Na jubileuszowego klienta i 300 kolejnych czekają niespodzianki!

 

Jak ten czas leci. #Rudy lubi czasem powspominać, jak to było w maju 2008 roku, kiedy starowaliśmy ze sprzedażą tuszów i tonerów na DrTusz.pl. Sportowa część naszego zespołu wyczekiwała wówczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, a ta bardziej techniczna zachwycała się możliwościami pierwszego iPhone’a, który zaczynał mocno zaznaczać swoją pozycję na rynku.

Przez lata trochę się u nas pozmieniało. Nasz asortyment urósł do blisko 20 000 produktów, zyskaliśmy kilka branżowych wyróżnień, nasza drużyna świeciła triumfy na boiskach, powiększyliśmy zespół. Kalendarium DrTusza jest bogate w różne wydarzenia.

Skupmy się jednak o przyszłości. Licznik zamówień obraca coraz szybciej i niebawem przekroczy 100 000.

Z tej okazji przygotowaliśmy małą niespodziankę. Obejrzyjcie nasz film. 🙂

Osoba, która złoży zamówienie nr 100 000 otrzyma od nas jednorazowy bon na tusze i tonery DrTusza o wartości 200 zł. Kolejnym 300 klientom dołożymy do ich zamówień otwieracze Rudego. Regulamin zabawy znajdziecie TUTAJ.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze