Magazyn DrTusza #PoznajNas

Magazyn DrTusza to niezwykle kolorowe miejsce. Znajduje się w nim kilka tysięcy produktów z naszego asortymentu. Głównie tusze i tonery – zarówno oryginalne, jak i zamienniki. O to, aby każde zamówienie zostało wysłane możliwie szybko dba nasz zespół. Dziś opowiemy Wam, jak wygląda ich praca i czym się dokładnie zajmują.

Magazyn

Magazyn DrTusza #PoznajNas

Nasz kolorowy magazyn znajduje się bezpośrednio przy siedzibie naszej firmy – w pawilonie LIDER przy ul. Wyszyńskiego 2 w Białymstoku. Na potrzeby przechowywania tuszów i tonerów odpowiednio zaadoptowaliśmy magazynową przestrzeń.

Zadbaliśmy o przemyślane wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego powierzchni, dbając jednocześnie o komfort członków naszego zespołu. Na piętrowych regałach rozlokowaliśmy wkłady do drukarek. Przy tak szerokim asortymencie właściwie ułożenie produktów to nie lada wyzwanie.

praca w drtuszu

Mamy jednak swój system, dzięki czemu potrafimy błyskawiczne odnaleźć się pośród setek różnych zbiorników, kartridży i wkładów laserowych.

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem procedur, aby jeszcze bardziej skrócić czas od momentu złożenia zamówienia do jego wysyłki.

Jesteśmy dumni z tego, że jeśli złożysz zamówienie do godziny 14:00, niemal na pewno wyślemy je tego samego dnia.

Godziny pracy

Nasz magazyn pracuje od 8:00 do 17:00. Z jego zasobów czerpie zarówno sklep internetowy, jak i sklep stacjonarny. Do jego zadań należy:

  • przygotowanie przesyłek;
  • wysyłka zamówień;
  • dbanie o bieżące stany magazynowe;
  • przyjmowanie dostaw od naszych partnerów;
  • przygotowanie opakowań do bezpiecznej wysyłki;
  • pakowanie produktów;

Roboty chłopakom nie brakuje! Z racji rosnącej ilości zamówień w ostatnich latach powiększyliśmy magazynowy skład.

Obecnie za pracę magazynu i wszystkie związane z tym zadania odpowiadają:
Przemek, Krzysiek, Adrian, Paweł, Łukasz, Marcin (Maczo), Darek i Pieta.
Każdy z chłopaków ma swoje stanowisko i zadania do wykonania.

magazyn drtusza - zespół

Niezwykle istotny jest też przepływ informacji między magazynem a pozostałymi działami, gdyż pozwala on na błyskawiczną reakcję w sytuacjach kryzysowych czy organizowanie akcji promocyjnych (np. kiedy dodajemy gratisy do naszych przesyłek).

Darek z DrTusza

Dzięki temu praca całej firmy przebiega płynnie i jesteśmy przygotowani do obsługi stale rosnącej ilości zamówień.

Chcesz dołączyć do załogi naszego magazynu?

Nasz magazyn ciągle się rozrasta, dlatego co jakiś czas przeprowadzamy rekrutację do magazynowej ekipy. Jeśli chcesz do niej dołączyć, śledź nasze ogłoszenia >TUTAJ<.

Czasem decydujemy się na zatrudnienie nowych członków zespołu bez rekrutacji, dlatego już teraz możesz przesłać nam CV na adres: praca@drtusz.pl.

Kto wie? Może odezwiemy się właśnie do Ciebie – i to szybciej niż się spodziewasz.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze