DrTusz na YouTube – reaktywacja

drukarki

Wśród wszystkich zawodów świata, które chciałbym wykonywać, bycie reżyserem zdaje się najmniej realne. Na szczęście mój dział marketingu jest tusz obok i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wydawać by się mogło, że z drukarkami w roli głównej nie zdołam nakręcić oskarowego dzieła. I to prawda, natomiast same drukarki i ich zawartość są wdzięcznymi bohaterami krótkich form. A takie znajdziecie na moim kanale na YouTube.

DrTusz na YouTube – idzie nowe

W odświeżonej i dopieszczonej wizualnie wersji moje produkcje zadebiutowały niedawno na tym popularnym portalu. Co się zmieniło? Kto był w moim białostockim sklepie przy ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75, ten na pewno rozpozna charakterystyczny biały blat, pomarańczowe meble i uśmiechniętą od ucha do ucha Emanuelę.

tusze do drukarek

Moje studio nagrań zostało zaaranżowane tak, aby jak najwierniej oddać charakter mojego sklepu. Bo to właśnie sklep stał się największą inspiracją do filmów, które znajdziecie na moim kanale.

Emanuela na co dzień ma do czynienia z wieloma drukarkowymi problemami ich właścicieli. Od podszewki zna temat urządzeń drukujących, wkładów do nich czy zastosowania różnych ukrytych opcji i możliwości poszczególnych modeli.

Wie, kiedy drukarka odmawia posłuszeństwa i co może być tego przyczyną i świetnie diagnozuje stan techniczny zgłaszanych do serwisu urządzeń. Słowem – rzadko daje się zaskoczyć. Dlatego też ta wiedza musi koniecznie iść w świat.

DrTusz radzi, pokazuje i omawia

Doskonale wiem, że posiadacze drukarek na całym globie, nie tylko w Białymstoku, borykają się niekiedy z ich okiełznaniem.

Poprosiłem więc przyjaciół o zebranie najczęściej zadawanych przez Klientów pytań, tak aby moje filmy zawsze spieszyły na sygnale z odpowiedzią.

Uzbrojony w listę tematów i z pomocą moich kolegów i koleżanek intensywnie tworzę scenariusze, które później realizujemy.

Wszystkie filmy z drukarkami znajdziesz na moim kanale w serwisie YouTube, czyli >TUTAJ<.

Na pierwszy ogień poszedł problem związany z odbezpieczaniem tonerów do popularnych producentów drukarek. Okazało się, że często jest to wielka niewiadoma Klientów, zwłaszcza w pierwszym kontakcie z tym rodzajem wkładów.

I mówiąc zupełnie poważnie, dostaję wiele skarg na niewłaściwy rozmiar kasety do urządzenia drukującego, która zwyczajnie była wkładana razem z plastikowym zabezpieczeniem. Mam nadzieję, że po moich poradach nie będzie się to już więcej zdarzać.

Oprócz filmów instruktażowych, tworzę również te, dotyczące obsługi poszczególnych drukarek. Wiele z nich ma ciekawe opcje, takie jak możliwość drukowania ze smartfona czy automatycznego czyszczenia głowicy. Pewien model drukarki doskonale radzi sobie z kolei z drukowaniem zdjęć. Jeśli więc chcecie w domowych warunkach uzupełnić album o nowe zdjęcia, koniecznie do mnie zajrzyjcie i przekonajcie się jakie to proste.

Kiedy już odwiedzisz mój kanał, koniecznie „daj suba” 😉


0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze