Zamienniki tonerów i tuszów DrTusza – sprawdzony sposób na oszczędność

Zamienniki tonerów i tuszów to najprostszy sposób, aby drukować tanio i dobrze. Wkłady do drukarek są niezbędne. Bez nich sprzęt biurowy staje się bezużyteczny. Tajemnicą poliszynela jest, że producenci elektroniki wypuszczają na rynek tanie drukarki, następnie rekompensując sobie niską marżę regularną sprzedażą drogich materiałów eksploatacyjnych. Dlatego zamienniki tonerów i tuszów są solą w oku wielu światowych koncernów. My obalamy mity na temat zamienników do laserówek i atramentówek.

Zamienniki tonerów i tuszów

Zamienniki tonerów i tuszów – sól w oku potentatów

20 lat temu drukarki Apple zostały wycofane z produkcji. Steve Jobs załatwił sprawę w 15 minut. Po tym jak po 10 latach wrócił w blasku chwały na łono firmy, którą tworzył od podstaw, zajął się robieniem porządków. Jeszcze w 1997 roku gigant z Cupertino planował wypuszczenie na rynek 2 000 000 drukarek Apple Color StyleWriter 1500.

Sęk w tym, że lwia część zysków z tego posunięcia trafiłaby bezpośrednio do Hewlett-Packarda. Drukarki Apple były bowiem zasilane poprzez tusze HP. Jobs uważał ten krok za nierozsądny. Wyszedł zatem ze spotkania zarządu, zadzwonił bezpośrednio do osób decyzyjnych w HP i wypowiedział dotychczasową umowę.

Ten wycinek burzliwej historii Apple obrazuje sposób działania największych producentów drukarek. To nie przypadek, że dziś w ofercie wielu sieci handlowych kupując laptop możesz otrzymać gratis drukarkę atramentową. Taka polityka wynika z bardzo prostego modelu biznesowego. Drukarkę kupujesz raz na kilka lat.

drukarki-apple

Tusze i tonery są jednak niezbędne do jej działania i musisz je kupować o wiele częściej, dostarczając producentowi stałych zysków.

Na stronach największych gigantów branży konieczność stosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych jest akcentowana na każdym kroku.

Nie daj się nabrać tym zapewnieniom; nie skazuj swojego portfela na anoreksję!
Zarówno nasze tusze zamienniki, jak i tonery zamienniki nie ustępują w niczym oryginalnym wkładom do drukarek. Niekiedy nawet wypadają od nich lepiej. Poznaj kilka faktów!

Zamienniki tonerów i tuszów zapewniają taką samą jakość!

Każdy produkt z logo DrTusza jest produkowany ze starannie wyselekcjonowanych komponentów. Przykładamy dużą wagę do jakości, dlatego zamawiając nasze tusze zamienniki lub tonery zamienniki masz pewność, że wybierasz produkt wytwarzany w oparciu o najlepsze surowce.

Nasze wkłady do drukarek są również poddawane regularnej kontroli jakości, jeszcze zanim trafią na półkę. W niektórych przypadkach mają wydajność większą niż oryginały!

Oszczędź do 62% nie tracąc nic z jakości

Wiesz, ile możesz oszczędzić stosując zamienniki do drukarek? Całkiem sporo. Niektóre tonery zamienniki są o kilkadziesiąt procent tańsze od swoich oryginalnych odpowiedników. Jeśli śledzisz poczynania DrTusza w jego kanałach społecznościowych (Twitter, Instagram, Facebook), masz szansę zamówić wkłady Doktorka jeszcze taniej.

Zamienniki tuszów

Wszystkiemu winne kody rabatowe, które regularnie udostępniamy. Dzięki nim wybrane zamienniki do drukarek mogą być nawet do 58% tańsze. Rabat łączy się z darmową dostawą!

Zamienniki tonerów i tuszów – darmowa dostawa. Zawsze!

Nieważne, ile tuszów czy tonerów zamawiasz. Tak samo nieważne jest czy zamawiasz oryginalne tusze, czy tonery zamienniki. Każdy produkt z naszego liczącego blisko 20 000 pozycji asortymentu wysyłamy za darmo. Darmowa dostawa to stała część naszej oferty!

Dbaj o środowisko razem z nami

Tradycyjne wysypisko to niezbyt dobre miejsce na składowanie pustych tonerów i tuszów. Wyczerpane wkłady do drukarek często nadają się do recyklingu. Wiele komponentów jest wykorzystywanych przy produkcji zamienników.

toner zamiennik

Zdajemy sobie sprawę z potrzeby ochrony środowiska naturalnego, dlatego skupujemy zużyte naboje z tuszem oraz tonery. Dbamy o to, aby napełnione paletą kolorów CMYK ponownie znalazły się w drukarkach. Te niezdane do użytku przekazujemy do firm zajmujących się utylizacją odpadów.

Klient nasz partner

Jesteśmy pewni, że nasze tusze zamienniki oraz zamienniki tonerów są produktami najwyższej jakości. Jeśli stwierdzisz, że trafił do Ciebie wadliwy wkład, odbierzemy go na nasz koszt i praktycznie „od ręki” dostarczamy nowy. Każdego klienta traktujemy jak partnera. Rudy z kolei wszystkich partnerów traktuje tak, jak sam chciałby być traktowany.

Nieustannie też wprowadzamy nowe rozwiązania w naszym sklepie internetowym, aby składanie zamówień było maksymalnie proste, szybkie i intuicyjne.

Zamienniki tonerów i tuszów – doświadczenie, które drukuje

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wkładów do drukarek od ponad dekady. Mamy na swoim koncie ponad 30 000 zamówień i ciągle rosnące grono partnerów. Nie dotarlibyśmy do miejsca, w którym dziś jesteśmy, gdyby nie profesjonalizm, a nim kierujemy się na każdym etapie – od produkcji tonerów przez ich dystrybucję po obsługę posprzedażową.

Zaufaj nam. Zobaczysz, że Twoja drukarka szybko polubi nasze tusze zamienniki lub tonery zamienniki (w zależności od modelu), a Ty sporo oszczędzisz, nic nie tracąc na wysokiej jakości wydruków.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze