Zagadka DrTusza – nawet 67% rabatu!

Zagadka DrTusza to dobry sposób na tanie drukowanie! Rozwiąż aktualną zagadkę DrTusza i odbierz nawet do 67% rabatu na nasze zamienniki. Gdzie możesz znaleźć zagadkę? Jak i gdzie użyć kodu rabatowego? W przypadku jakich produktów rabat obowiązuje? Poniżej poznasz odpowiedzi na zadane pytania i zaoszczędzisz na materiałach eksploatacyjnych.

Zagadka DrTusza

Zagadka DrTusza – bądź na bieżąco z wyzwaniami

Aktualna zagadka DrTusza jest dostępna

>TUTAJ<

Po jej rozwiązaniu otrzymasz RABAT na zamienniki do drukarek, z którym oszczędzisz nawet 67%!

KOD RABATOWY obowiązuje do 5 marca 2023 roku.

puzzle DrTusza

Gdzie znajduje się zagadka?

Zaobserwuj nasz fanpage na Facebooku, tam cyklicznie wrzucamy kody rabatowe lub zagadki na przykład w postaci puzzli. Śledź nasze poczynania, a przy okazji oszczędzaj na zakupach! 

Zapisz się również do naszego newslettera na stronie DrTusz.pl.

Dzięki temu na twoją skrzynkę dęba regularnie trafiały informacje o rabatach. Dodatkowo co dwa tygodnie podzielimy się z Tobą ciekawymi artykułami stworzonymi przez naszych firmowych ekspertów.

Zagadka DrTusza – kiedy można użyć rabatu?

Rabatu możesz użyć przy zakupach na sklepie internetowym DrTusz.pl. Po podaniu kodu cena zostanie odpowiednio obniżona o nawet 67%. Pamiętaj – rabat działa tylko na produkty sygnowane logiem DrTusza!

Zamienniki tuszów i tonerów w DrTuszu

Każdy rabat uprawnia do zniżki w naszym sklepie internetowym, taniej możesz kupić zamienniki  tuszów oraz tonerów. Dostawa jest zawsze darmowa, niezależnie od kwoty zamówienia! Możesz również wybrać odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Białymstoku! 

Zamawiaj taniej, a następnie drukuj materiały używając naszych zamienników, na które udzielamy gwarancji jakości.


0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze