Karta Dużej Rodziny w DrTusz - Blog firmowy DrTusz

Karta Dużej Rodziny w DrTusz

Karta Dużej Rodziny jest przez nas honorowana! Za rogiem czeka na Ciebie mnóstwo drukowania? Dobrze wiemy, jak pomocne mogą być drobne oszczędności. W sklepie stacjonarnym DrTusz możesz skorzystać z Karty Dużej Rodziny przy każdych zakupach. Jak otrzymać zniżkę? Co ona obejmuje? Odpowiadam poniżej.

Karta Dużej Rodziny

Białostocka Karta Dużej Rodziny – jak to działa?

Od września 2013 roku w Białymstoku działa program Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Jest to pilotowany przez Miasto Białystok system ulg, preferencji i świadczeń, który ma ułatwiać życie dużym rodzinom w Białymstoku.

BKDR to program wsparcia dużych rodzin czyli:

  • wychowujących co najmniej troje dzieci w wieku do 18 lat (do 26 lat o ile dzieci uczą się lub studiują) zamieszkałych w Białymstoku;
  • prowadzących wspólne gospodarstwo domowe;

Karta Dużej Rodziny umożliwia otrzymanie zniżek w wielu instytucjach czy obiektach. My również ją honorujemy.

Karta Dużej Rodziny – zniżka dla posiadaczy 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile potrafią kosztować zakupy. Każdy tusz czy toner do drukarki się kiedyś kończy. Jeśli drukujemy rzadko, wymiana wkładu nie powoduje dużego obciążenia domowego budżetu.

Sprawy się komplikują, kiedy zbiorniki trzeba wymieniać często. Rodzice doskonale znają ten stan. Drukowanie materiałów dydaktycznych do szkoły pochłania spore zasoby. Szczególnie, gdy musisz zająć swoje pociechy na jakiś czas, np. drukując im dodatkowo darmowe kolorowanki z naszej Sali Gier 😉

Jeśli chcesz skorzystać z rabatu w sklepie stacjonarnym DrTusz w Białymstoku przy ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75, jedyne co musisz zrobić to okazać wspomnianą kartę przed rozpoczęciem zakupów, a zniżka zostanie naliczona na podlegające rabatom produkty.

Zniżka na usługi i zamienniki w DrTusz

Rabat z tytułu Karty Dużej Rodziny jest naliczany do każdego produktu sygnowanego logiem firmy DrTusz, czyli na zamienniki tuszów oraz zamienniki tonerów.  

Dodatkowo możesz liczyć na obniżenie ceny końcowej na oferowane przez nas usługi – regenerację tuszów i tonerów czy wyrobienie pieczątki.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny – wysokość rabatu

W sklepie DrTusz w Białymstoku możesz liczyć na 20% zniżki na zamienniki do drukarek oraz usługi (np. wyrób pieczątki), jeśli okażesz wspomnianą kartę przy rozpoczęciu zakupów. Korzystajcie! 🙂

Karta Dużej Rodziny nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli jednak BKDR Cię nie obejmuje, zawsze możesz skorzystać z Karty Stałego Klienta. Nie posiadasz żadnej z nich? Skorzystaj z zakupów w naszym sklepie internetowym. 

Sprawdzaj nasze kanały social media, na których cyklicznie udostępniamy kody rabatowe – nawet do 67%!

Kody rabatowe możesz wykorzystać podczas zakupów zamienników na DrTusz.pl, a zakupy zamówić z darmową dostawą lub odbiorem osobistym w sklepie przy ul. Wyszyńskiego 2 lok. 75.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze