Drukarkowe porady DrTusza znajdziesz na YouTube

Masz problem z obsługą drukarki? Nie wiesz, jak wymienić tusz? Szukasz pomysłów na kreatywne zastosowanie swojego urządzenia wielofunkcyjnego? Jeśli tak, to coś Ci doradzimy. Zajrzyj na nasz kanał w serwisie YouTube. Znajdziesz tam zarówno filmy instruktażowe, jak też inne nagrania z życia DrTusza.

 

Jeden obraz mówi więcej niż 1000 słów. Ile więc można wyrazić poprzez materiał wideo? 😉

#Rudy doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału drzemiącego w filmach. W dodatku nie boi się kamery. Ten kto widział nasze dotychczasowe produkcje, doskonale o tym wie.

Z racji wielu obowiązków Doktorek nie zawsze ma czas na filmowanie swoich poczynań. Dlatego często wyręczają go członkowie zespołu DrTusza. 🙂  

Na naszym kanale w serwisie YouTube, poza dotychczasowymi produkcjami, znajdziecie również eksperckie porady przydatne przy codziennej eksploatacji drukarek.

Filmy instruktażowe oraz drukarkowe tutoriale są efektem pracy wieloletnich współpracowników DrTusza – Eweliny (naszej prezenterki) i Wojtka (operatora obrazu). Z dużą uwagą omawiają oni zasady obsługi urządzeń różnych producentów.

Nieustannie poszerzamy filmową kolekcję. Z materiałów w niej zawartych dowiecie się m.in., jak wymienić toner czy zamontować pojemnik z tuszem

Jeśli macie propozycje tematów, które mogłyby być przez nas poruszone, śmiało dawajcie znać. Czekamy! 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze