Ostatnie wpisy

3 drukarki, które rozwiną Twój biznes – propozycje DrTusza

Twoje przedsiębiorstwo rozwija się tak szybko, że wilki z Wall Street czyhają na Twój giełdowy debiut? Stawiasz na niezawodne i sprawdzone rozwiązania? To bardzo dobrze. DrTusz podpowie Ci, jaką drukarkę do firmy wybrać. Rudy ma w zanadrzu 3 drukarki, które rozwiną Twój biznes.

(więcej…)

Drukarka „toaletowa”? Zobacz, jak drukuje!

Dzięki drukarkom mobilnym da się drukować praktycznie wszędzie. Pewien konstruktor poszedł jednak o krok dalej i stworzył drukarkę, której miejscem pracy jest toaleta. Nie, to nie pomyłka. Rudy prezentuje Wam urządzenie przeznaczone do drukowania na papierze toaletowym.

(więcej…)

Drukarka z klocków LEGO

Popularne klocki duńskiej firmy to więcej niż zabawki. Lego to ponadczasowy symbol, który łączy pokolenia. Można z nich stworzyć niemal każdą konstrukcję. Na całym świecie tysiące pasjonatów tworzą z setek drobnych elementów niesamowite dzieła. Pewien klockowy designer nie poprzestał na budowie pojazdów czy budowli i poszedł jeszcze dalej – zbudował drukarkę. Rudy sprawdził, jak działa jego drukarka z klocków LEGO. 
(więcej…)

Dlaczego warto kupić drukarkę laserową? Poznaj 5 powodów

Codziennie zadajesz sobie pytanie: jaką drukarkę wybrać? Analizujesz porównania poszczególnych modeli i dalej nie wiesz, która drukarka będzie odpowiednia? Jak zwykle z pomocą przychodzi DrTusz. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na drukarkę laserową!

(więcej…)

Papier też ma znaczenie

Niegdyś gliniane tabliczki, później papirus, a teraz papier. Nośnik myśli, wizji artystycznych i utworów literackich ewoluował wraz z biegiem lat. Nic też nie wskazuje na to, aby tradycyjny papier został zastąpiony cyfrowym odpowiednikiem. Dla dobra nas wszystkich warto go jednak oszczędzać. Metoda jest niezwykle prosta.

(więcej…)

A Dzień Dobrych Uczynków obchodziliśmy tak

Prosty gest wystarczy, aby monochromatyczna rzeczywistość wypełniła się mieszanką żywych kolorów CMYK! Drużyna DrTusza coś na ten temat wie. Z okazji Dnia Dobrych Uczynków wybraliśmy się więc na niedzielny spacer z czworonogami ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku.

(więcej…)

Urządzenie wielofunkcyjne do Twojej firmy

Drukują, skanują, kopiują. To ich niezawodność często decyduje o wynikach Twojej firmy. Urządzenia wielofunkcyjne – bo o nich tu mowa – są niezbędnymi narzędziami w wielu przedsiębiorstwach. #Rudy doradza, jaki model wybrać –  zarówno w przypadku dużej firmy, jak i dopiero raczkującego start-upu.

(więcej…)

Poznaj najlepszą drukarkę fotograficzną 2017

Międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy fotograficznej i wideo, czyli w skrócie TIPA, wybrało najlepszą drukarkę fotograficzną tego roku. Tytuł przypadł firmie Epson za model SC-P5000. Razem z Rudym postanowiliśmy przyjrzeć się jej bliżej, aby sprawdzić, co zadecydowało o wysokich ocenach jury.

(więcej…)