Ostatnie wpisy

Zamienniki tonerów i tuszów DrTusza – sprawdzony sposób na oszczędność

tusze zamienniki tonery zamienniki

Wkłady do drukarek to produkty niezbędne, bez których sprzęt biurowy staje się bezużyteczny. Tajemnicą poliszynela jest, że producenci elektroniki wypuszczają na rynek tanie drukarki, następnie rekompensując sobie niską marżę regularną sprzedażą drogich materiałów eksploatacyjnych. Dlatego zamienniki tonerów i tuszów są solą w oku wielu światowych koncernów. Razem z Rudym obalamy mity na temat zamienników do laserówek i atramentówek.

(więcej…)

Jak drukować z telefonu? – sprawdź listę aplikacji

jak drukować z telefonu

Większość z nas używa dziś mniej lub bardziej zaawansowanych smartfonów. Producenci elektroniki doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego wiele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych można obsłużyć za pomocą urządzeń mobilnych. Jeśli nie wiesz, jak drukować z telefonu, to jesteś we właściwym miejscu. Razem z Rudym przygotowaliśmy listę przydatnych aplikacji i pomocnych rozwiązań.

(więcej…)

Drukuj wiedzę – DrTusz poleca drukarki dla ucznia

Czas zająć się kompletowaniem szkolnej wyprawki! Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest wybór drukarki dla ucznia. To m.in. od niej zależy komfort nauki dziecka przez kilka najbliższych lat. Zakup odpowiedniego urządzenia sprawi, że Twoja pociecha będzie miała jeszcze więcej okazji do udowodnienia swojej kreatywności przed pedagogami i kolegami z klasy!

(więcej…)

System stałego zasilania tuszem CISS pod lupą Rudego

drukarki ciss

Drukarki z systemem stałego zasilania tuszem CISS (eng. Continuous Ink Supply System) cieszą się coraz większą popularnością pośród użytkowników. DrTusz pochylił się nad tą technologią i wnikliwie ją zbadał. Jakie wyciągnął wnioski? Czy wato kupować drukarkę CISS? Zapoznaj się z wnikliwą analizą Doktorka, a wszystkiego się dowiesz. 🙂
(więcej…)

Tanie drukowanie – poradnik DrTusza

tanie tusze, tanie tonery, tanie drukowanie

Papierowe wersje dokumentów nie wychodzą z mody. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to w niedalekiej przyszłości zmienić, dlatego wielu użytkowników wciąż szuka sposobu na tanie drukowanie. Rudy przygotował praktyczny poradnik dla oszczędnych, w którym zdradza kilka sztuczek i uświadamia, jak producenci elektroniki wabią użytkowników na tanie drukarki.

(więcej…)

Czas na rewolucję – zobacz prototyp drukarki

Drukarki, jakie są, każdy widzi. Wszystkie mają podobną budowę, nie sposób pomylić ich z czymkolwiek innym. Pewien niemiecki designer i konstruktor spojrzał na akcesoria biurowe zupełnie inaczej. Jego przemyślenia zaowocowały stworzeniem prototypowej drukarki, która wywraca do góry nogami wszystkie założenia konstrukcyjne największych producentów.

(więcej…)

Drukarka Samsung – wersja origami

dr

Praktycznie wszystkie drukarki są zbudowane z setek, jeśli nie tysięcy, elementów zamkniętych w plastikowej obudowie. Tworzywa sztuczne w produkcji komputerów, jak i urządzeń peryferyjnych to standard. Koreańscy inżynierowie pokazali jednak, że nawet najzwyklejsza drukarka Samsung nie musi być tylko szaro-białym akcesorium biurowym. Może być ekologiczno-designerskim majstersztykiem.

(więcej…)

Drukowanie zdjęć – poradnik wakacyjny DrTusza

drukowanie zdjęć poradnik

Nie pozwól, aby wspomnienia z urlopu były tylko kolejnym wirtualnym folderem. Drukowanie zdjęć to pierwsza czynność, którą musisz wykonać po powrocie do domu. Nie wiesz, jak wywołać wakacyjne foty domowym sposobem? Rudy podpowie Ci na co zwrócić szczególną uwagę podczas drukowania zdjęć do pamiątkowego albumu.

(więcej…)