Tusze i tonery – czy warto stosować zamienniki?

Czy w sklepie stacjonarnym, czy na naszej infolinii niedoświadczeni jeszcze użytkownicy drukarek często zadają pytanie: Czy warto stosować zamienniki? Na samym początku przygody z drukowaniem wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tanie drukowanie nie oznacza strat na jakości. Oferowanie przez nas tusze i tonery są najlepszym dowodem na potwierdzenie tezy, że zamiennik wkładu do drukarki dorównuje swoim poziomem oryginałowi.

Tusze i tonery czy warto stosować zamienniki

Tusze i tonery – tajemnice drukarkowego biznesu

Producenci elektroniki na każdym kroku namawiają do stosowania oryginalnych wkładów do drukarek. To nieodłączny element ich polityki cenowej. Niekiedy czołowi gracze są w stanie wypuścić na rynek tanią drukarkę tylko po to, aby odbić sobie niską marżę zarabiając później na sprzedaży kartridżów lub wkładów laserowych.

Tusze i tonery to ogromny segment rynku. Nie możemy się zatem dziwić informatycznym gigantom, że tak bronią swojego dochodowego źródełka. Możemy za to wybrać drukarkę, do której bez problemu znajdziemy zamienniki i będziemy cieszyć się tanim drukowaniem na wysokim poziomie. Razem z DrTuszem odpowiemy na pytanie: czy warto stosować zamienniki?

Tusze i tonery zamienniki – cena, cena i jeszcze raz oszczędność

Alternatywne tusze i tonery potrafią być tańsze od oryginalnych wkładów do drukarek nawet o 58%! Nie oznacza to, że im w czymkolwiek ustępują. Co ciekawe, niektóre modele popularnych zamienników tonerów są bardziej wydajne niż ich oryginalne pierwowzory.

Ile możesz zaoszczędzić stosując toner zamiennik lub tusz zamiennik? Sprawdź na DrTusz.pl, ile wynosi koszt wydruku jednej strony oryginalnym produktem, a następnie porównaj ten koszt z zamiennikiem.

Tusze zamienniki i tonery zamienniki nie szkodzą drukarkom

Oczywiście producenci twierdzą inaczej i próbują nam wmówić, że tusze zamienniki i tonery zamienniki mogą trwale uszkodzić drukarkę. Nic bardziej mylnego. Jesteśmy pewni jakości zamienników DrTusza, dlatego wszystkie tusze i tonery z jego logo są objęte nie tylko tradycyjną darmową dostawa, ale też gwarancją jakości.

Alternatywne wkłady do drukarek są wzorowane na oryginałach. W dodatku każdy tusz zamiennik czy toner zamiennik przechodzi testy jakości przed przekazaniem do dystrybucji. Ponadto, alternatywne materiały eksploatacyjne są powszechnie stosowane przez użytkowników już od kilkunastu lat.

Niektóre drukarki przez cały okres użytkowania pracują tylko na zamiennikach i nie stwarzają z tego powodu żadnych problemów.

Zamienniki do drukarek nie drukują gorzej

Jakość wydruków przy stosowaniu sprawdzonych tuszów zamienników i tonerów zamienników jest taka sama jak wówczas, gdy zastosujesz oryginalne wkłady atramentowe czy kasety laserowe.

W przypadku produkcji zamienników tuszów, zawsze wykorzystywany jest najwyższej klasy atrament, który ma niemalże identyczne właściwości jak mieszanka wykorzystywana przy wytwarzaniu oryginalnych wkładów atramentowych.

Tusze i tonery tak wyglądają zamienniki-

Toner to określenie proszku znajdującego się wewnątrz kasety laserowej.

Wielu użytkowników (ok, DrTusz też się do nich zalicza) wykorzystuje skrót myślowy i używa określenia „toner” w odniesieniu do całego wkładu laserowego.

Precyzując, toner jest nanoszony poprzez naelektryzowany bęben światłoczuły w drukarce na papier. Następnie wskutek procesów termicznych zostaje on utrwalony, tworząc finalny wydruk.

Tusze i tonery zamienniki

Dokumenty otrzymane przy zastosowaniu zamiennika tonera niczym nie odbiegają od tych wydrukowanych przy użyciu oryginalnego wkładu. Różni je tylko koszt, który w przypadku zamienników jest o wiele niższy.

Zaufaj doświadczeniu eksperta

DrTusz od kilkunastu dostarcza najwyższej jakości wkłady do drukarek. W swojej ofercie posiadamy zarówno oryginalne tusze i tonery, jak również odpowiadające im poziomem zamienniki.

tusze zamienniki drtusz

W ubiegłym roku przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 000 zamówień. Mamy wielu partnerów i przyjaciół, regularnie wracających do nas po zamienniki. Opinie użytkowników naszych produktów są najlepszym dowodem ich wysokiej jakości.

Czy warto stosować zamienniki?

Odpowiedź brzmi: TAK! Skoro alternatywne wkłady do drukarek pozwalają na tanie drukowanie bez utraty jakości, to po co przepłacać? 🙂 W razie dodatkowych pytań, śmiało kontaktuj się z DrTuszem. Znajdziesz go na Twitterze, Facebooku i Instagramie. 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze