DrTusz pomaga bronić magistra

Praca magisterska

Okres studiów to piękny czas w życiu. Na żaków czekają nowe znajomości, imprezy, wypady i wiele innych atrakcji hartujących młode charaktery. Dobrze wiem, co mówię – znam życie akademickie od podszewki. Wiem też, jakim wyzwaniem jest obrona tytułu naukowego. Praca magisterska spędza Ci sen z powiek? Potrzebujesz obiektu badawczego do jej napisania? DrTusz chętnie Ci w tym pomoże i podzieli się know how oraz niezbędnymi danymi.

Praca magisterska z DrTuszem

Lubię dzielić się wiedzą. Chętnie wspomagam radą wszystkich poszukiwaczy sprzętu. Nieważne czy szukasz drukarki do biura czy do firmy. Zawsze prowadzę za rękę błądzących w drukarkowej mgle. I nie tylko ich.

Tusze, tonery i drukarki to jednak wierzchołek góry lodowej obowiązków, które mam na swojej głowie. Chociaż wspiera mnie kolorowy team, również aktywnie udzielam się również w innych sprawach biurowych. W końcu razem z Grześkiem i Marcinem zbudowałem naszą firmę od podstaw.

Teraz chcę pomóc tym, którzy stoją u progu kariery i walczą o tytuł naukowy.

Znam też problemy dotykające studentów, którzy zasiadają do pisania pracy magisterskiej. Poza samym pozyskaniem motywacji, arcytrudnym jest również pozyskanie danych od firm, na przykładzie których studenci chcą owe prace napisać.

Praca magisterska

Promotorzy wymagają często przeprowadzenia skrzętnej analizy i zebrania informacji. I tutaj zaczyna się problem, gdyż wiele przedsiębiorstw nie chce/ nie ma czasu/ nie może (niewłaściwe skreśl) pomóc studentom w pracy badawczej.

Niekiedy jedynym źródłem wiedzy jest Główny Urząd Statystyczny. Baza GUS-u zawiera jedynie określone dane. Często niewystarczające do obrony na piątkę 🙁

I uwaga! Teraz wchodzę ja! Cały na biało z rudą czupryną 😀

Chcesz napisać pracę magisterską? Studiujesz zarządzanie, ekonomię lub kierunek związany z szeroko pojętym marketingiem? Public relations, kulturoznawstwo, socjologię itp?

Służę pomocą! Oczywiście nie wyręczę Cię w napisaniu pracy, ale… chętnie pomogę służąc jako obiekt badawczy.

W razie chęci współpracy, skontaktuj się ze mną pisząc na adres pr@drtusz.pl 🙂

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze