Ranking drukarek

Ranking drukarek do biura [lipiec 2019]

ranking drukarek

O tym, jak bardzo potrzebna jest drukarka biurowa, przekonał się każdy kto, chociaż na jeden dzień został jej pozbawiony. Urządzenia wielofunkcyjne każdego dnia drukują, skanują i kopiują dokumenty niezbędne do funkcjonowania firmy. Bardziej zaawansowane modele zastępują archaiczne faksy i wysyłają maile. Przejrzałem ofertę dostępnych na rynku modeli i przygotowałem zestawienie sprawdzonych drukarek do biura. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Szukasz nowej drukarki do firmy? A może jako zaufana osoba szefa masz za zadanie poszukać jakiegoś urządzenia wielofunkcyjnego do biura, gdzie pracuje kilka osób? Aby ułatwić poszukiwania, przygotowałem krótką sylwetkę trzech modeli.

Każdy z nich to sprawdzony sprzęt. Wszystkie propozycje mogą drukować w oparciu o zamienniki wkładów. Wydajność tuszów i tonerów zależy od wielu czynników. Podane wartości dotyczą wydruków o pokryciu arkusza na poziomie 5%. Sprawdź moje propozycje.

Ranking drukarek do biura – lipiec 2019

Epson WorkForce WF-2750 DWF – niska cena za wysoką jakość

Moje zestawienie zaczynam od wielofunkcyjnego urządzenia atramentowego. Lubisz drukować tanio i w kolorze? Pierwsza propozycja przypadnie Ci do gustu. Zanim zacznę się rozpływać nad WF-2750 DWF, dodam jedynie, że Epson należy do Seiko Group – a już sama przynależność do takiej rodziny świadczy o wysokiej jakości tego sprzętu. Ok, rozpłynąłem się 😉

Epson WorkForce WF-2750 DWF zdecydowanie nie należy do wielkich kombajnów. Chociaż gabarytami bliżej mu do Dawida niż Goliata, oferuje swoim użytkownikom multum opcji – drukuje, skanuje i kopiuje. Ponadto możesz wystawić na OLX stary faks, bo Epson WorkForce WF-2750 DWF również go zastąpi.

Bogaty wachlarz funkcji to nie wszystko. Sekret popularności tego modelu tkwi w głowicy drukującej PrecisionCore. Dzięki niej wszystkie wydruki wyróżniają się świetną kolorystyką.

Epson WorkForce WF-2750 DWF to drukarka stadna 🙂 – lubi pracę w zespole. Urządzenia jest kompatybilne z usługą Epson Connect, która pozwala na korzystanie z takich funkcji jak skanowanie do chmury oraz drukowanie z poczty e-mail. Jeśli drukowanie z telefonu nie jest Ci obce, docenisz obsługę Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Przejdźmy do osiągów. Drukowanie z szybkością 13 str./min w czerni oraz 7,3 str./min w kolorze jest świetnym wynikiem. Japończycy postawili na maksimum funkcjonalności; wyposażyli swoje dziecko w duplex (funkcję druku dwustronnego) i panel LCD o przekątnej 5,6 cm. Epson WorkForce WF-2750 DWF to wielofunkcyjna drukarka WiFi, która do pracy potrzebuje jedynie kabla zasilającego.

Ranking drukarek

Zapomniałbym o tuszach, a te kolorowo zaskakują ceną. Epson WorkForce WF-2750 DWF drukuje w oparciu o cztery kartridże atramentowe. Moje tusze zamienniki Epson T1635 umożliwiają ekonomiczną eksploatację przy zachowaniu najwyższej jakości drukowanych dokumentów. Ich wydajność różni się w zależności od koloru tuszu. Wszystkie dane znajdziesz na DrTusz.pl. Wystarczy, że klikniesz >TUTAJ<.

HP Color LaserJet Pro M477fdw – moc kolorowej laserówki

HP Color LaserJet Pro M477fdw to laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które nie zajmie znacznej powierzchni biura, a do tego zapewni wysoką jakość kolorowych wydruków. Ponadto skanuje, kopiuje i faksuje (telefoniczne faksy przeżywają ciężkie chwile).

Hewlett-Packard ma sporą wiedzę w kwestii ochrony danych. Proponowany przeze mnie model został wyposażony w szereg rozwiązań dbających o bezpieczeństwo tajemnic Twojej firmy. Wybierając HP Color LaserJet Pro M477fdw możesz korzystać z takich funkcji, jak np. uwierzytelnianie LDAP czy drukowanie z wykorzystaniem kodów PIN.

Aplikacja HP ePrint zadba o to, aby drukowanie z tabletu czy telefonu przebiegło wygodnie. Wieloma funkcjami możesz zarządzać poprzez ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm. Napęd USB umożliwia drukowanie bezpośrednio z pednrive’a.

ranking drukarek

Drukowanie niezależnie od tego czy w czerni, czy w kolorze przebiega z prędkością 27 str./min. HP Color LaserJet Pro M477fdw pomieści w kasacie laserowej 4 kolorowe tonery HP 410A (wydajność ok. 2300 stron każdy) lub 4 pojemniejsze tonery 410X (wydajność ok. 6500 stron każdy).

W naszym sklepie posiadamy zamienniki oraz oryginalne tonery HP. Pamiętaj, że dzięki wkładom laserowym DrTusza eksploatacja HP Color LaserJet Pro M477fdw jest jeszcze tańsza.

Brother DCP-L2532 DW – bez koloru, ale solidnie

Jeśli nie potrzebujesz kolorowych wydruków, mam na koniec solidną propozycję, która oferuje wiele funkcji, dobre osiągi i wysoką kulturę pracy. Oto… wielofunkcyjna drukarka Brother DCP-L2532DW.

Brother DCP-L2532DW drukuje i kopiuje w czerni, ale za to skanuje w kolorze. Szybkość druku osiąga w porywach 30 str./min. Brother posiada moduł łączności bezprzewodowej, więc może pełnić funkcję drukarki WiFi.

Wbudowany dwuwierszowy wyświetlacz może nie stanowi technologicznego Monte Everestu, ale spełnia swoją funkcję – umożliwia obsługę bez potrzeby uruchamiania komputera. Koledzy z biura na pewno docenią również niską emisję hałasu, jak też intuicyjną obsługę z poziomu smartfona lub tabletu. Wystarczy zainstalować aplikację Brother iPrint&Scan.

Przejdźmy do wkładów laserowych. Brother DCP-L2532D wykorzystuje tonery TN-2411 (ok. 1200 stron wydajności) oraz powiększone tonery TN-2421 (ok. 3000 stron). Tak. Mam zamienniki, dzięki którym koszty eksploatacji będą jeszcze niższe.

ranking drukarek

Podobnie jak we wszystkich laserowych drukarkach Brother, także i w tym występuje system oddzielnego bębna i tonera. Bęben wystarczy na 12 000 stron.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Zawsze służę drukarkową pomocą i wsparciem w wyborze drukarki.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze