Wiosenny przegląd drukarek 2022 - Blog firmowy DrTusz

Wiosenny przegląd drukarek 2022

Jeśli podczas tegorocznych wiosennych porządków doszedłeś do wniosku, że czas na nową drukarek, to jesteś w dobrym miejscu. Zrobiłem wiosenny przegląd drukarek i wybrałem kilka ciekawych modeli. Zobacz drukarkowe trendy tej wiosny.

Wiosenny przegląd drukarek

Wiosenny przegląd drukarek 2022

Technologia nie stoi w miejscu. Przyznam, że czasami też przecieram oczy ze zdumienia, kiedy widzę drukarkowe nowości. W głowach drukarkowych konstruktorów siedzą naprawdę szalone pomysły. Wiosenny przegląd drukarek otwiera właśnie taka niecodzienna propozycja 😉

Epson EcoTank M1180

Drukujesz tylko i wyłącznie dokumenty? Drukarka nie ma ani chwili wolnego? W kółko drukuje i drukuje? Szukasz niezawodnego rozwiązania, które zapewni Ci tanie drukowanie w czerni? Epson EcoTank M1180 to wyjątkowa drukarka atramentowa, która spełni Twoje oczekiwania.

Wiosenny przegląd drukarek - drukarka Epson EcoTank M1180

Dlaczego?

Ten model ze stajni Epson drukuje tylko w mono. Czarno-białe drukowanie odbywa się z szybkością do 20 stron A4 na minutę. Drukarka posiada system stałego zasilania atramentem. Jedna butelka tuszu 110 wystarczy na 6000 wydruków (wyliczenie dla wydruków o zaczernieniu 5%).

W dodatku M1180 może pracować jako drukarka sieciowa. Posiada też wi-fi i chętnie drukuje z telefonu. Epson daje na ten model 3 lata gwarancji.

Oto i tytan pracy w biurze.

Epson EcoTank L3251

Teraz czas na urządzenie wielofunkcyjne. Epson EcoTank L3251 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje w technologii atramentowej. Podobnie jak wcześniej opisywany model, ten również posiada system stałego zasilania atramentem.

drukarka Epson L3251

Na pokładzie Epsona L3251 znalazł się też kolorowy skaner. Do tego posiada Wi-Fi Direct.
Świetnie sprawdzi się w domu czy w małej firmie.

Atramentowa technologia kolorowego druku Epson sprawia, że model ten świetnie poradzi sobie z drukowaniem zdjęć.

Obejrzyj też unboxing drukarki Epson EcoTank L1250.

Brother DCP-B7520DW

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć dobrej i wielofunkcyjnej laserówki. Brother DCP-B7520DW to solidne 3w1. Drukuje i skanuje w czerni z szybkością do 34 stron A4/min. To świetny wynik!

Do tego posiada duplex – tzn. funkcję druku dwustronnego. Kolorowy skaner pozwala digitalizować dokumenty oraz je kopiować (w mono).

Wiosenny przegląd drukarek Brother

Na pokładzie Brothera nie mogło zabraknąć wi-fi. Szacunkowa wydajność tonera TN-B023 to 2000 wydruków A4 (przy zaczernieniu 5%). Oczywiście na DrTusz.pl dostępne są zamienniki wkładów laserowych Brother.

Jak każdy Brother, ten model również posiada system oddzielnego bębna i tonera.

Wiosenny przegląd drukarek 2022

Szukasz drukarki? Pomogę! Śmiało ślij swoje zapytanie na blog@drtusz.pl. Pamiętaj tylko, aby załączyć w mailu odpowiedzi na kilka pytań, które znajdziesz w artykule Jak wybrać drukarkę. Poradnik dla Klienta

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze