Pieczątka ślubna - musisz taką mieć! - Blog firmowy DrTusz

Pieczątka ślubna – musisz taką mieć!

Pieczątka ślubna jest niezwykle pomocnym akcesorium. W końcu okres przygotowań do ślubu to najgorętszy czas dla pary młodej. Zaplanowanie wszystkiego tak, aby nic nie zaburzyło planów to bardzo ważny aspekt tego procesu. Każda panna młoda ma swój pomysł na personalizację najważniejszego dla niej momentu. Z pomocą przychodzą wspomniane pieczątki ślubne, mające szerokie zastosowanie. Dziś pokażę Ci do czego możesz ich użyć, jak działają i jak je zamówić. Zapraszam!

pieczątka ślubna

Pieczątka ślubna – czas na przygotowania

Planowanie ślubu i wesela to żmudny proces, który wymaga sporej kreatywności i czasu. Zastanawiasz się do czego możesz użyć stempla ślubnego? Zaoszczędzę Ci stresu czy poszukiwań i już wyjaśniam. 

Tak naprawdę możesz ich użyć do czego tylko będziesz chcieć! Zakres zastosowań jest szeroki, a lista zawsze otwarta. Podam poniżej najpopularniejsze pomysły:

  • ozdabianie kopert z zaproszeniami
  • personalizacja drobnych upominków dla gości
  • personalizacja winietek na stołach
  • etykiety na butelki
  • podziękowanie za wspólne świętowanie
  • uzupełnienie oprawy graficznej
Pieczątka ślubna

Co można umieścić na stemplu ślubnym?

Tak naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Na przykład, zazwyczaj przed wejściem na salę znajduje się lista gości i rozmieszczenie na stołach. Możesz przygotować jakiś element, graficzny – kwiatek, gałązka oliwka czy nawet zwykłe serducho – i nim ozdobić tablicę z usadzeniem gości. Z odrobiną wyobraźni i szczyptą ducha DIY możesz przygotować niedrogie i efektowne ozdoby. 

Jeśli myślisz nad użyciem pieczątki ślubnej na kopertach do zaproszeń – możesz umieścić na pieczątce wybraną grafikę, imiona pary młodej i datę ślubu, a następnie zacząć stemplować koperty. Do podziękowań możesz wykorzystać tę samą grafikę, ale wymienić datę, na krótkie “dziękuję”. 

Często na przyjęciu weselnym goście otrzymają drobny upominek – mikroskopijny słoik miodu, personalizowany lizak czy saszetka dobrej herbaty. Małe etykiety takich upominków również można oznaczyć – wystarczy zaopatrzyć się w papier naklejkowy, nastemplować na nim wybrany wzór, a następnie wyciąć do pożądanego rozmiaru i umieścić na upominkach. 

Jeśli chodzi o winietki na stołach – wystarczy zaopatrzyć się w sztywny, wybrany papier, zapisać na nim imiona gości w odpowiedniej konfiguracji, wyciąć i można stemplować. Masz gotowe winietki informujące gości gdzie zostali posadzeni! 

Pieczątka ślubna od DrTusza

Posiadamy w naszym sklepie szeroki wybór opraw do pieczątek w różnych rozmiarach. Wybierz, który będzie dla Ciebie odpowiedni i przygotuj projekt. 

Jeśli posiadasz konkretny wzór w wersji elektronicznej, przyjdź do sklepu stacjonarnego bądź odezwij się mailowo z naszym sklepem internetowym – pomożemy wybrać rozmiar, ustalimy jak dokładnie ma wyglądać pieczątka i przyjmiemy zamówienie.

Sam proces stworzenia pieczątki już po zaakceptowaniu projektu trwa dokładnie 5 minut. Jak wygląda pieczątka? 

Składa się z trzech najważniejszych elementów. Pierwszym jest oczywiście sama oprawka pieczątki, w środku której znajdzie się gumka ze wzorem oraz, tusz pod gumką – gąbka z tuszem. 

Wzór jest wypalany za pomocą maszyny z lampą i ta część procesu to tak naprawdę dwie sekundy. Zanim jednak to się zdarzy, trzeba w odpowiedni sposób przygotować i zabezpieczyć gumkę, aby na pieczątce znalazło się to co należy. 

Sposób działania pieczątki jest bardzo prosty i wydajny. Gąbka z tuszem wystarcza na przynajmniej 20 000 odbić. Nie masz co martwić się o to, że w połowie znakowania zabraknie Ci tuszu, który swoją drogą jest produkowany na bazie oleju – nie wyschnie Ci w oprawce, sprawiając, że nagle zacznie odbijać tylko połowa. 

Używanie pieczątki jest proste i czyste. Nie musisz przejmować się dolewaniem brudzącego tuszu, bo jak pisałem wyżej nasze pieczątki błyskowe to bardzo wydajna metoda.

stempel ślubny

Zamów stempel z ekspresową, zawsze darmową dostawą

Już niedługo sezon ślubny. Jeśli wciąż nie masz swojej pieczątki – możesz ją zamówić >TUTAJ<.

Dostawy mamy darmowe, zamówienia realizujemy najszybciej jak to możliwe. Z radością będziemy uczestniczyć w planowaniu Twojego wielkiego dnia!

PS.
Przeczytaj też Stempel ślubny DrTusza – postaw na oryginalność.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze