Pieczątka w 5 minut - o to pytacie najczęściej! - Blog firmowy DrTusz

Pieczątka w 5 minut – o to pytacie najczęściej!

grafika pieczątki w 5 minut

Chociaż tusze i tonery, to moja specjalność, w sklepie stacjonarnym przy Wyszyńskiego jedną z najczęściej wykonywanych usług są pieczątki w 5 minut. Dla tych, którzy prowadzą własny biznes, posiadanie pieczątki firmowej jest koniecznością, ale nie jest to jedyny powód, dla którego Klienci wykonują u mnie stemple. Dużą popularnością cieszą się pieczątki imienne, czy biurowe typu “za zgodność z oryginałem” a także okolicznościowe, na przykład na ślub.

Niezależnie jednak od tego, w jakim celu Klienci wyrabiają swoje pieczątki, pytania z nimi związane powtarzają się i dotyczą podobnych problemów. Specjalnie dla Was zebrałam je w jedno miejsce i już spieszę z wyjaśnieniami!

Pieczątka w 5 minut. Jak zamówić przez internet?

Chcesz zamówić pieczątek przez internet? Wystarczy, że na adres pieczatki@drtusz.pl wyślesz wszystkie dane, które mają znaleźć się na pieczątce. W mailu zwrotnym otrzymasz projekt odbicia, który po Twojej akceptacji zostanie przekazany do realizacji.

Gotową pieczątkę wyślemy kurierem w każdy zakamarek Polski. Dostawę, jak zawsze, mamy za darmo.

Pieczątka w 5 minut. Czy na pewno?

Nazwa “pieczątki w 5 minut” nie wzięła się znikąd. Dzięki metodzie błyskowej, którą stosujemy przy wyrabianiu pieczątek, zamówiony w sklepie stacjonarnym pojedynczy stempel można otrzymać niemal od ręki.

Jeśli jednak  zależy nam na większej ilości pieczątek, najlepiej zamówić je przez internet. Przyjęcie i realizacja zamówienia przebiega błyskawicznie, a dzięki niezawodnej i zawsze darmowej dostawie, pieczątki trafią do właściciela w mgnieniu oka.

Jakie informacje powinna zawierać pieczątka firmowa?

Pieczątka firmowa, choć nie ma prawnego obowiązku jej posiadania, okazuje się być przydatna w wielu formalnych sytuacjach.

Jest nieodzownym elementem urzędowych dokumentów czy umów, więc warto się zaopatrzyć chociaż w jeden egzemplarz. Ponadto, estetyczna pieczątka firmowa, odbita na ważnych dokumentach, bywa również wizytówką przedsiębiorstwa.

Co powinno znaleźć się na takiej pieczątce? Trzeba pamiętać, by widniała na niej nazwa przedsiębiorstwa, adres jego siedziby oraz NIP. Opcjonalnie zamieszcza się tam również numer telefonu oraz adres e-mail.

pieczątka firmowa DrTusza

Czy można nanieść logo na swoją pieczątkę?

Metoda, którą wykonujemy pieczątki umożliwia zamieszczenie na odbiciu dowolnej grafiki, np. logo firmy. Ważne jest, by grafika znajdowała się w formacie PDF.

Z tego względu najprościej zamówić taką pieczątkę przez internet i w załączniku do e-maila z treścią, która ma się znaleźć na pieczątce, zamieścić docelową grafikę.

pieczątka z maskotką DrTusza

Tak jak w przypadku pieczątki z samym tekstem, projekt pieczątki z logo również prześlemy do akceptacji, a następnie wykonamy i wyślemy darmowym kurierem.

pieczątka DrTusza

Czy pieczątka w 5 minut będzie działała od razu?

Chociaż pieczątki przygotujemy w kilka minut, na ich pełną gotowość do działania trzeba chwilę poczekać.

Stosowana przez nas technologia Flash System sprawia, że pieczątka nie wysycha i jest zawsze “świeża”, jednak wymaga odczekania min. godziny, aż powierzchnia odbijająca dobrze nasiąknie tuszem.

Czy odbicie pieczątki może być kolorowe?

Nie byłbym sobą, gdyby w mojej ofercie zabrakło kolorów! W moim sklepie zamówisz pieczątkę z odbiciem zielonym, czerwonym, niebieskim, żółtym, pomarańczowym, fioletowym czy różowym. 

To, na jaki kolor ma odbijać pieczątka ustala się na etapie zamówienia. W swojej prywatnej kolekcji mam egzemplarze w różnych kolorach i zapewniam, że wyglądają rewelacyjnie i bardzo oryginalnie!

Czy pieczątkę można uzupełnić tuszem?

Tak, jest taka możliwość. Odradzam jednak robienie tego na własną rękę tuszami dostępnymi w sklepach papierniczych. Tusz, który wykorzystujemy przy produkcji pieczątek jest na bazie oleju i różni się od zwykłego tuszu kreślarskiego.

Usługę uzupełnienia pieczątek można oczywiście zrealizować w moim sklepie przy Wyszyńskiego 2 lok. 75 w Białymstoku. Zapraszam na stronę sklepu stacjonarnego DoktorTusz.pl.

To najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeśli macie jeszcze wątpliwości związane z pieczątkami, dajcie koniecznie znać. Chętnie pomogę.

Pieczątki w 5 minut – stemple ślubne

Pieczątki ślubne z pewnością ułatwią przygotowania wymarzonej imprezy.
O stemplach ślubnych przeczytasz więcej w artykule „Stempel ślubny DrTusza – postaw na oryginalność„.

pieczątki ślubne i dekoracja wedding
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze