Pieczątki do ubrań. Zobacz! - Blog firmowy DrTusz

Pieczątki do ubrań. Zobacz!

maskotka DrTusz na szarej bluzce z zielona pieczatką do ubrań

Moje stemple można wykorzystać na wiele sposobów. Właściwie ogranicza nas tylko wyobraźnia. Miałem różnych Klientów, którzy zamawiali je do oznaczania najróżniejszych przedmiotów.
W związku z powrotem dzieciaków do szkoły przedstawiam Wam rozwiązanie, które pokochają wszyscy rodzice – pieczątki do ubrań.

Pieczątki do ubrań. Co to jest?

Dzieciaki nie lubią monotonii. Lubią być zaskakiwane i inspirowane nowymi pomysłami. Lubię pomagać rodzicom w pobudzaniu wyobraźni ich pociech. Przy okazji lubię być praktyczny.

Dlatego znalazłem kolejne zastosowanie dla moich pieczątek błyskowych. Otóż wychodzi na to, że świetnie sprawdzają się również jako pieczątki do ubrań.

Po co stemplować ubrania? Zapytajcie o to rodziców, których dzieciaki uczęszczają do przedszkoli czy pierwszych klas szkoły podstawowej.

Ostemplowanie części garderoby mocno pomaga. Ubrania małych urwisów znikają nie wiadomo gdzie bardzo często i w błyskawiczny sposób…

Pieczątki do ubrań. Jak zamówić?

O tym, jak zamówić pieczątkę pisałem obszernie w tekście „Pieczątka w 5 minut – o to pytacie najczęściej”. Z tego tekstu dowiesz się również więcej na temat właściwości i możliwości moich stempli.

O pieczątkach błyskowych przeczytasz też DoktorTusz.pl.

Co do zakupów, to moje pieczątki błyskowe kupisz na DrTusz.pl. Znajdziesz je w zakładce „Inne„.

Na zachętę dla niezdecydowanych dodam tylko, że moje pieczątki są kolorowe i można zamieszczać na nich grafiki.

Pieczątki do ubrań. Czego potrzebujesz?

Używanie pieczątek jest wygodnie i proste. Do wykonania odbicia na ubraniu będzie potrzebne żelazko. Deska do prasowania też się przyda.

Pamiętaj – odbicia najlepiej wychodzą na ubraniach uszytych z naturalnych materiałów, jak np. bawełna. Tkaniny termokurczliwe są bardziej kłopotliwe.

Da się oczywiście na nich postawić pieczątkę, ale trochę trudniej ją „utrwalić” przy pomocy żelazka.

Zobacz, jak ostemplować ubranie

Najpierw przygotuj koszulkę lub inną część garderoby, którą chcesz oznaczyć pieczątką. Przeprasuj dokładnie miejsce, w których chcesz umieścić pieczątkę. Poczekaj, aż materiał ostygnie i postaw pieczątkę.

zielona pieczątka do ubrań na szarej bluzce z żelazkiem obok

Następnie ustaw żelazko na odpowiednią temperaturę. Wytyczne znajdziesz na metce ubrania, na którym ma się znaleźć pieczątka.

utrwalanie żelazkiem pieczątki na szarej bluzce

Aby utrwalić pieczątkę, przesuń po niej żelazko. Warto użyć do tego kalki lub innego materiału, którzy znajdzie się pomiędzy stopą grzejną i ubraniem i miejscem, na którym jest odbita pieczątka.

podpis Antosia Nowak zrobiony pieczątką do ubrań na szarej bluzce

To wszystko! Miłego noszenia! Podeślij mi zdjęcia swoich ostemplowanych ubrań na moją skrzynkę e-mail: blog@drtusz.pl. Chętnie zobaczę, jak to wyszło na Twoich ciuchach!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze